Diego Luna jako Cassian Andor - aktor powróci w serialu Disneya "Star Wars: Andor"

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Nowe produkcje Disneya, Star Wars: Andor oraz Ms. Marvel, z przybliżonymi datami premiery

Dyrektorka finansowa Disneya Christine McCarthy zapowiedziała przybliżony termin premier nowych seriali oryginalnych. Mowa o Star Wars: Andor oraz Ms. Marvel.

W czasie spotkania z inwestorami Disneya Christine McCarthy ujawniła, że przybliżony termin premiery obu produkcji zaplanowano na czwarty kwartał 2022 roku. Mimo odległego terminu, to może być całkiem dobra wiadomość dla polskich fanów uniwersów Marvela oraz Star Wars. Latem 2022 ma bowiem wejść do Polski platforma Disney+, w ramach której będzie można obejrzeć obie wspomniane produkcje.

Star Wars: Andor to prequel filmu Łotr 1, skupiający się na postaci Cassiana Andora. W głównej roli powraca tu Diego Luna, oprócz niego na ekranie pojawią się m.in. Anton Valensi, Stellan Skarsgård, Adria Arjona, Fiona Shaw, Genevieve O’Reilly, a także Forest Whitaker. Ms. Marvel z kolei opowiada o Kamali Khan, nastolatce, która pewnego dnia odkrywa swoje supermoce. Jako wielka fanka Avengers przyjmuje pseudonim Ms. Marvel. W tytułową superbohaterkę wcieliła się Kanadyjka Iman Vellani.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%