Star Wars: Andor na pełnym zwiastunie. Na serial niestety zaczekamy trochę dłużej

Gwiezdne Wojny Andor na pełnym zwiastunie. Nowa data premiery
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale Uniwersum

W sieci zadebiutował wreszcie pełny zwiastun nadchodzącego serialu Gwiezdne Wojny: Andor. Wiadomo, że tytuł trafi do widzów z opóźnieniem.

Diego Luna powraca w roli Cassiana Andora, szpiega próbującego odnaleźć się w pierwszych latach Rebelii. Całość jest prequelem filmu Łotr 1; ostatni odcinek ma być bezpośrednim wprowadzeniem do znanej już produkcji. Historia Andora zostanie opowiedziana łącznie w dwóch sezonach, a na ekranach – oprócz wspomnianego już Diego Luny – pojawią się także Stellan Skarsgård, Forest Whitaker, Adria Arjona, Fiona Shaw, Denise Gough, Kyle Soller i Genevieve O’Reilly.

Choć Gwiezdne Wojny: Andor miał zagościć na Disney+ 31 sierpnia 2022 roku, teraz już wiadomo, że premiera odbędzie się później. Początek serialu obejrzymy dopiero 21 września. Na pocieszenie jednak platforma zaprezentuje od razu trzy odcinki. Kolejne odsłony będą pojawiać się co tydzień.

Skoro mamy już nową datę premiery, to nie zostało nic innego, jak tylko obejrzeć obiecany zwiastun. Ten znajdziecie poniżej:

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie