Star Wars: Andor na pierwszym teaserze. Nadchodzi nowa historia ze świata Gwiezdnych Wojen

Star Wars / Andor w filmie Łotr 1
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale Uniwersum

Disney+ zaprezentował oficjalny teaser serialu Star Wars: Andor. Produkcja zadebiutuje na platformie streamingowej już tego lata.

Diego Luna powtórzy tym samym występ w tytułowej roli. Po raz pierwszy mogliśmy go zobaczyć w filmie Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie. Akcja serialu toczy się ok. 5 lat przed wydarzeniami przedstawionymi w pełnometrażowej produkcji. Prześledzimy tu losy różnych bohaterów, w tym Cassiana Andora; fani dowiedzą się, co sprawiło, że dołączył do Rebelii i jak potoczyła się jego historia.

Oprócz Diego Luny na ekranach w Star Wars: Andor pojawią się m.in. Stellan Skarsgård, Forest Whitaker, Adria Arjona, Fiona Shaw, Denise Gough, Kyle Soller, a także Genevieve O’Reilly. Obsada wskazuje ponadto, że na ekranach zagoszczą też Robert Emms i David Hayman; szczegóły ich ról nie zostały jednak ujawnione. Luna został również jednym z producentów wykonawczych, wraz z Tonym Gilroyem oraz Kathleen Kennedy.

Premierę produkcji o przygodach Cassiana Andora wyznaczono zgodnie z przewidywaniami na 31 sierpnia 2022 roku na platformie Disney+. Tego dnia fani zobaczą dwa odcinki rozpoczynające całą historię, kolejne będą pojawiać się w tygodniowych odstępach. 1. sezon będzie liczył łącznie 12 epizodów. Obiecany teaser znajdziecie poniżej; jako że serial zadebiutuje już za parę miesięcy, najprawdopodobniej już wkrótce możemy liczyć również na pełny trailer oraz inne materiały promujące nową historię z uniwersum Gwiezdnych Wojen:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie