Star Wars: Andor otrzyma minimum 2 sezony. Kiedy ruszą zdjęcia?

Cassian Andor, bohater serialu Star Wars: Andor
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale Uniwersum

Choć Star Wars: Andor nie doczekał się jeszcze premiery, już wiadomo, że powstanie 2. sezon produkcji.

Tytuł ma zadebiutować na Disney+ dopiero w tym roku, jednak już dziś wiadomo, że przygody Cassiana Andora nie zakończą się na jednym sezonie. Informację podał dość nieoczekiwanie Stellan Skarsgård w wywiadzie ze szwedzką gazetą „Dagens Nyheter”. Aktor wyjawił, jak wygląda jego terminarz w bieżącym roku; przy okazji dowiedzieliśmy się, kiedy ruszą zdjęcia do drugiej części Diuny:

„Startujemy z Diuną 2 w lipcu. A potem, jesienią, będzie czas na 2. sezon serialu Star Wars: Andor. Nie wiem, kiedy to będzie emitowane. Trochę to zajmie, żeby nie było dużej przerwy pomiędzy pierwszym i drugim sezonem.”

Akcja nadchodzącej produkcji ma być osadzona jeszcze przed wydarzeniami z filmu Łotr 1. Gwiezdne Wojny – Historie. Przyjrzymy się tu bliżej losom Cassiana Andora, pilota i Rebelianta, który pojawił się w wymienionym filmie. W rolę ponownie wcieli się Diego Luna, oprócz niego na ekranach pojawią się m.in. Genevieve O’Reilly, Adria Arjona, Fiona Shaw, Denise Gough, Kyle Soller, a także wspomniany już Stellan Skarsgård.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie