7 premier tygodnia. Gry, które trzeba zobaczyć

Po sezonie ogórkowym, czas na wysyp hitów!

Mimo że w wakacje debiutowało sporo dobrych gier, to najlepsza część roku dopiero przed nami. Już początek września i nadchodzące premiery najbliższych siedmiu dni pokazują, że będzie na co czekać.

Nasze zestawienie rozpoczynamy od gry Spider-Man, która na PlayStation 4 już 7 września będzie dostępny na wyłączność dla konsoli Sony. Jak się okazuje, 23 października do sprzedaży trafi pierwsze z trzech dużych DLC o nazwie The Heist. Graczom przyjdzie za nie zapłacić 9.99 dolarów lub 24.99 dolarów jeśli zdecydują się na zakup trzech od razu.

The Heist skupi się na postaci Czarnego Kota, która również ma zostać pokazana w podstawowej wersji gry. Jednak w DLC zagra pierwsze skrzypce. Dzięki DLC, gracze zyskają nowe misje do ukończenia i poznają poboczne wątki historii.

Produkcja zapowiada się niezwykle interesująco, lecz czy nie skończymy jej zbyt szybko? Do pytania odniósł się James Stevenson, odpowiedzialny w Insomniac Games za kontakty ze społecznością, odpowiadając jednemu z graczy na Twitterze w następujący sposób:

Nasz przeciętny tester spędzał przy grze około 20 godzin na domyślnym poziomie trudności, ale niektórzy grali o wiele dłużej wykonując mnóstwo misji oraz aktywności pobocznych – zaznacza przedstawiciel Insomniac Games.

  • Platformy: PS4
  • Data premiery: 7 września
  • Producent: Insomniac Games
  • Wydawca PL: Sony Interactive Entertainment Polska

Na drugiej stronie prezentujemy powrót ważnej serii od EA.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.