Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 komentarze

Spider-Man na PS4. Polski dubbing i fabuła gry na nowym zwiastunie

We wrześniu tego roku posiadacze konsol PlayStation 4 otrzymają kolejny tytuł na wyłączność. Spider-Man zapowiada się niesamowicie i jeśli już wiecie, że go kupicie, posłuchajcie polskiego dubbingu w grze.

Na kanale PlayStation Polska pojawił się nowy zwiastun Spider-Man na PS4. Gra otrzyma pełną lokalizację i poniższy filmik pozwala posłuchać, jak wypadają rodzime głosy w nadchodzącej produkcji z Człowiekiem Pająkiem. Przy okazji dowiemy się w ogólnym zarysie, z kim zadarł nasz bohater i o co w tym wszystkim chodzi.

Spider-Man – fabuła

W dużym skrócie, fabuła nowego Spider-Mana przedstawia się następująco: Petera Parkera poznamy jako początkującego naukowca, a jego pierwszym wrogiem, którego będziemy musieli pokonać, jest Fisk. Niemniej sam Mister Negative także będzie odgrywał znaczącą rolę – przynajmniej w pierwszych momentach rozgrywki. Z fabuły wynika także, że w schronisku prowadzonym przez Negative’a pracować będzie z kolei Ciotka Petera – May Parker. Ważną rolę w historii odegra także Mary Jane Watson, która nie tylko będzie częściowo grywalną postacią, ale także osobą, która jako jedyna ma świadomość, kim stał się Peter. Mimo że tytuł zaczyna się w momencie, gdy upłynęło już 6 miesięcy po rozstaniu bohaterów, to w grze będą wspólnie pracować nad rozwikłaniem tajemnic Mr. Negative’a. Mary nie jest uosobieniem wojowniczki, lecz niejednokrotnie pomoże nam w ukończeniu misji.

Spider-Man – polski dubbing

Spider-Man – data premiery i dodatki

Spider-Man na PlayStation 4 ukaże się już 7 września 2018 roku. Gra jest mocno wyczekiwanym tytułem przez fanów Człowieka Pająka – już od pierwszych zwiastunów z zeszłego roku prezentuje się bardzo dobrze.

Sony oraz Marvel Entertainment podali, że dla graczy, którzy zdecydują się na zamówienie przedpremierowe, czekają niespodzianki. Mowa o dodatkach w postaci trzech kostiumów dla bohatera, pająku-dronie, pięciu punkach do rozdysponowania w drzewku talentów, awatarze i motywie na PS4.

To jednak nie wszystko. Twórcy przewidują trzy dodatki fabularne, do których dostęp otrzymają osoby zamawiające wersję Deluxe.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%