Fantastyczny zwiastun Spider-Man 2 pokazuje Venoma w całej jego obrzydliwości

Nowy Spider-Man 2 wygląda fenomenalnie na nowym zwiastunie. Oto Venom
Newsy PS5

Spider-Man 2 doczekał się nowego zwiastuna, skupionego na fabule. Po raz pierwszy możemy też zobaczyć w akcji Venoma, czyli naszego głównego przeciwnika.

Insomniac Games za sprawą Marvel’s Spider-Man udowodniło, że potrafi tworzyć gry na podstawie komiksów, a zarazem doskonale czuje się w klimatach Marvela i człowieka-pająka. Miles Morales okazał się nawet jeszcze lepszy i znów zachwycił fanów. Nic dziwnego, że oczekiwania wobec pełnoprawnej kontynuacji są aż tak wysokie. Poza tym to przecież jedyna tak wielka gra first-party od PlayStation zapowiedziana na ten rok.

Na konwencie San Diego Comic-Con Insomniac Games zaprezentowało nowy zwiastun produkcji. Nie będę przedłużał i od razu dam Wam możliwość zapoznania się z materiałem. Ostrzegam jednak – może spowodować, że hype nagle wystrzeli! Nawet nie jestem jakimś wielkim fanem Spider-Mana, ale ta gra po prostu zapowiada się coraz lepiej.

Muszę przyznać, że projekt Venoma wygląda świetnie, a nawet nieco koszmarnie. No i Tony Todd (znany m.in. z postaci oryginalnego Candymana) brzmi w swej nowej roli genialnie, tak zresztą demonicznie wypełniając swym głosem tożsamość pasożyta z kosmosu. Fabularnie tytuł ma kontynuować wątki z pierwszej części i Milesa Moralesa, choć tym razem Peter Parker zostanie niejako opętany przez wspomniany pasożyt. To właśnie jego przyjaciele będą starali mu się pomóc i nie dopuścić, aby zszedł na złą drogę.

Przy okazji zwiastuna, zaprezentowano także przepiękną edycję PS5 wraz z nowym DualSense, o której pisaliśmy już wcześniej. Znamy też datę premiery Spider-Man 2 – tytuł zadebiutuje 20 października 2023 roku jedynie na PS5.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie