Marvel’s Spider-Man 3 w pierwszych przeciekach. Tak ma wyglądać nowa bohaterka

Marvel's Spider-Man 3 przecieka, oto nowa bohaterka | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PS5

Pierwsze screeny z Marvel’s Spider-Man 3 już pojawiły się w sieci, choć gra nie została nawet oficjalnie zapowiedziana. Insomniac Games ma jednak nowy pomysł na przygodę.

Być może Peter Parker powróciłby do gry, ale nie wiemy, czy Insomniac nadal chciałoby ustanowić właśnie jego jako głównego bohatera. Być może zamiast tego przede wszystkim wcielalibyśmy się w Silk? Choć może też chodzić o nową postać poboczną, w stylu Milesa Moralesa.

Marvel’s Spider-Man 3 z Silk w roli głównej?

Jeśli graliście w “dwójkę” zapewne nie wyda Wam się dziwne, iż twórcy planują uczynienie z niejakiej Cindy Moon grywalnej bohaterki trzeciej części serii popularnych gier. Być może jednak nie znacie tej postaci, dlatego spieszę z wyjaśnieniem. To znana z komiksów dziewczyna Petera Parkera, którą ugryzł ten sam radioaktywny pająk, przez co posiada podobne moce, co Spider-Man. Sama jednak przybrała kryptonim Silk.

W sieci pojawiły się kolejne przecieki wprost z Insomniac Games. Firma w ostatnim czasie na ciężko – wyciekła tona materiałów z Marvel’s Wolverine, ich plany na przyszłość, a także anulowane produkcje w stylu multiplayerowego Spider-Mana. W tym wszystkim nie było zbyt wiele informacji o trzeciej części serii, ale teraz nowe przecieki pojawiły się za pośrednictwem brazylijskiego kanału Discord rzekomo powiązanego z deweloperami.

Pierwsze spojrzenie na Spider-Mana 3! Fragment bardzo wczesnej wersji SM3 pojawił się w grudniowym wycieku Insomniac, a Brazylijczycy stojący za portem Spider-Mana 2 na PC mają go już uruchomionego! Więcej informacji na ten temat w odpowiednim czasie.

– informuje Visceral na Twitterze

Oczywiście nie należy oceniać czegokolwiek na podstawie tego przecieku, gdyż powyższe screeny pochodzą z prototypowej fazy prac, najpewniej jeszcze przed alfą. Twórcy najpewniej skorzystali z assetów z poprzednich gier z serii, a do tego nic nie jest jeszcze ani trochę gotowe. Widać jednak pomysł na nową bohaterkę, którą faktycznie ma zostać Cindy Moon.

Skoro jednak niektórym udało się uruchomić pliki, być może wkrótce poznamy jeszcze więcej informacji. Na tak wczesnym etapie prac wątpię jednak, aby był sens pokładać w nie wiarę. Aktualnie twórcy skupiają się przede wszystkim na grze z Wolverinem.

Źródło: Twitter

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie