Marvel’s Spider-Man 2 olśniewa na pokazie. Wrócą uwielbiani przeciwnicy

Spider-Man 2 na zwiastunie po polsku. Posłuchajcie dubbingu
Newsy PS5

Marvel’s Spider-Man 2 doczekało się konkretnej prezentacji na ostatni PlayStation Showcase 2023. Trzeba przyznać, że gra wygląda wyjątkowo dobrze.

Wczoraj odbyło się szumnie oczekiwane i podobnie zapowiadane PlayStation Showcase 2023. Choć osobiście uważam, że PlayStation zdecydowanie stać było na więcej, nie było aż takiej tragedii. Dostaliśmy pokazy paru naprawdę ciekawych gier i zapowiedzi kolejnych. Wśród tego całego zgiełku nie sposób nie zapomnieć o Marvel’s Spider-Man 2. Nowa gra od Insomniac doczekała się aż 12-minutowego pokazu, który zwieńczył konferencję.

Wszystkie zapowiedzi i nowości z konferencji znajdziecie w tym miejscu.

Materiał zaczyna się od prawdziwej gratki dla fanów “pajączka”. Oto bowiem Kraven Łowca zabija jednego ze swoich przydupasów i wyrusza na poszukiwanie Jaszczura, czyli Curtisa “Curta” Connorsa. Tak, oznacza to tym samym, że dwójka tych kultowych złoczyńców powróci w najnowszej grze ze stajni Marvela. Jakby tego było mało – dostaniemy dwóch superbohaterów. Oprócz Petera Parkera wcielimy się także w Milesa Moralesa.

Gra może być znacznie mroczniejsza od poprzedniczki, a wszystko dlatego, że centralnym punktem historii będzie połączenie Spider-Mana z symbiotem. Głównym przeciwnikiem będzie tym samym Venom, ale zgaduję, że pojawi się on raczej w późniejszej części opowieści. Na zwiastunie widać, że Peter Parker ma na sobie czarną wersję stroju, czyli powiązaną z symbiotem. Rodzi to kolejne pytania – jak będzie wyglądała jego przemiana i jak mocno symbiot wpłynie na rozgrywkę?

Gra ma ukazać się jesienią 2023 roku.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie