Absurdalnie piękne PS5. Limitowana edycja konsoli ze Spider-Manem zapowiedziana

PS5 w limitowanej edycji wzorowanej na Spider-Manie. Dzieło sztuki
Newsy PS5

PS5 doczeka się nowego, limitowanego zestawu ze Spider-Manem. W jego skład wchodzi nie tylko wyjątkowa konsola, ale i kontroler DualSense.

Do tej pory PS5 nie doczekało się zbyt wielu limitowanych edycji, jeżeli chodzi o ich design. Sony najwyraźniej zdaje sobie z tego sprawę, bo firma zapowiedziała właśnie naprawdę wyjątkowe wydanie inspirowane Marvel’s Spider-Man 2. Jak dla mnie to bezsprzecznie najpiękniejsza wersja konsoli dostępna na rynku, nawet biorąc pod uwagę customizowane panele boczne. I do tego mówimy o zestawie, a nie tylko samej konsoli!

W trakcie imprezy San-Diego Comic Con Insomniac Games nie tylko pokazało nowy zwiastun nadchodzącego exclusive’a na PlayStation 5, ale i ujawniło nową limitowaną edycję konsoli. Marvel’s Spider-Man 2 Limited Edition Bundle, jak sama nazwa wskazuje, będzie dostępne w ograniczonej liczbie sztuk. Oznacza to, że każdy chętny powinien próbować zdobyć sprzęt jak najszybciej, gdy tylko pre-ordery ruszą 28 lipca 2023 roku. Na razie nie znamy jego ceny, więc trzeba poczekać na możliwość składania zamówień przedpremierowych.

Projekt został zainspirowany symbiontem w grze, który przejmuje konsolę i kontroler, ale nadal można zobaczyć część czerwieni pod “mackami”. Reprezentuje to różne sposoby, w jakie gracze będą doświadczać przejęcia kontroli przez symbionta w grze Marvel’s Spider-Man 2. Jest to ciągłe dążenie do dominacji, niezależnie od tego, czy jest ona wewnętrzna, czy zewnętrzna, a wynik nie jest pewny.

– czytamy na blogu PlayStation

Co ciekawe, będzie można także kupić same panele boczne, o ile dysponujemy już konsolą. Do tego osobno w sprzedaży zakupimy DualSense, więc nawet posiadacze sprzętu nie muszą się martwić. Wszystko naraz zadebiutuje 1 września. Sprzęt ma być dostępny głównie w PlayStation Direct, które nie działa aktualnie w Polsce. Na szczęście Sony zapowiada także, iż “produkty te będą również dostępne w wielu innych krajach na całym świecie w ograniczonych ilościach u wybranych sprzedawców detalicznych”.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie