Spider-Man 2 na PC działa i wygląda jeszcze lepiej. Rozgrywka zachwyca

Spider-Man 2 na PC działa i wygląda jeszcze lepiej | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS5

Moderzy faktycznie mogą uprzedzić PlayStation. Wiele wskazuje na to, że nieoficjalny port Spider-Man 2 na PC może zostać ukończony.

Gdy Insomniac Games padło ofiarą wielkiego wycieku, nie tylko poznaliśmy szeroko zakrojone plany studia, ale również pliki związane ze Spider-Man 2. Grę dało się odpalić na PeCetach, co jest oczywiste, bo w końcu każda gra powstaje na komputerach. Tytuł nie był jednak w ogóle dostosowany do działania na tej platformie. Moderzy wzięli się do roboty. Co i rusz zachwycają kolejnymi postępami w pracach nad nieoficjalną konwersję. Ta, co ciekawe, dostała nawet wymagania sprzętowe…

Spider-Man 2 na PC jeszcze lepszy

Teraz ukazała się kolejna, poprawiona wersja gry. Brazil Version 1.0.2 przynosi przede wszystkim poprawki w wydajności, która teraz stoi na zdecydowanie wyższym poziomie. Spójrzcie sami na fragmenty rozgrywki dostępne w sieci. Wirtualne bieganie po Nowym Jorku w Spider-Man 2 na PC jeszcze nie było aż tak płynne!

Do tego moderzy wyposażyli tytuł w technologie upscalingu, lecz nie ma mowy o opcji DLSS czy FSR. Zamiast tego skorzystano z dość prostego IGTI, ale to zawsze lepsze niż nic. Przynajmniej działa lepiej, ale i wygląda korzystniej! Twórcy portu zadbali o nowe opcje graficzne, dzięki którym gra ma potencjalnie działać lepiej na różnych konfiguracjach sprzętowych, zarazem oferując głębszą liczbę detali. Najważniejszą nowością jest eliminacja ponad 200 bugów graficznych, w stylu migoczących tekstur czy problematycznego oświetlenia.

W sieci pojawiły się również nowe nieoficjalne wymagania sprzętowe gry. Dla ciekawskich – przedstawiają się następująco.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie