Spider-Man 2 dostał port PC, który można pobierać. Zajmuje 256 GB

Spider-Man 2 dostał port PC do pobierania | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS5

Niesłychana rzecz wydarzyła się ze Spider-Man 2. Fani przenieśli tytuł na PC i zachęcają graczy do jego pobierania. Trzeba mieć sporo miejsca na dysku.

Po wielkim wycieku Insomniac Games, do sieci trafiły m.in. pliki Spider-Mana 2, czyli najnowszej gry studia. Ta, jak zapewne wiecie, została wydana wyłącznie na PS5, choć wersja PC jest raczej kwestią czasu. No, ta „oficjalna” wersja PC, bo grać na komputerach osobistych można już teraz. Fani faktycznie przenieśli tytuł na tę platformę, jak zresztą niedawno obiecali.

Muszę przyznać, że to szokujące, czego dokonali fani w tak krótkim czasie. Wersja PC Spider-Man 2 trafiła na torrenty już teraz, a do tego zawiera w sobie całą, pełną grę. Wiem, że brzmi to niewyobrażalnie, ale wygląda na to, że mówimy o wersji, która zawiera większość tekstur! Oczywiście optymalizacja i grafika to inne kwestie – wcześniejsze fragmenty rozgrywki z gry na PC pokazywały tytuł pozbawiony tekstur, szczegółów, modeli i niektórych istotnych elementów. Jak jednak uważa redakcja DSOGaming, ta wersja nie reprezentuje 100-procentowej gry, ale można przejść całą fabułę. Całość zajmuje jednak… 256 GB.

Oczywiście nie zachęcamy do pobierania plików. Nie tylko z uwagi na niebezpieczeństwo, ale również z faktu, iż jest to nielegalne, bo nie dysponujemy zakupioną licencją na użytkowanie kopii gry. Niemniej samo w sobie jest to dość wielkie osiągnięcie, więc nie sposób o nim nie wspomnieć. Na razie nie wiemy, czy moderzy chcą zająć się dopracowywaniem tej wersji. PlayStation nadal nie potwierdziło, czy Spider-Man 2 na PC wyląduje oficjalnie.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie