Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Geneshift, battle royale inspirowane GTA 2, za darmo na Steamie. Oferta ograniczona czasowo

Twórcy Geneshift: Battle Royale Turbo postanowili zrobić prezent dla graczy, udostępniając swoją produkcję za darmo na Steamie. Jednak aby zgarnąć tytuł bez żadnych opłat, trzeba się spieszyć – oferta jest ważna tylko przez dwa dni.

Jeśli nie macie pomysłu na wieczór i chcielibyście wypróbować jakąś lekką, odmóżdżającą grę, sprawdźcie Geneshift – to inspirowana GTA 2 produkcja oferująca rozgrywkę w trybie battle royale. Tytuł znajduje się już od dłuższego czasu w Early Access, ale bardzo podoba się społeczności graczy, czego wyrazem są oceny na platformie Valve określane jako „bardzo pozytywne”.

Wszystkich zainteresowanych odsyłamy pod ten adres. Jeśli chcecie dostać tę produkcję za darmo na zawsze, musicie dodać ją do swojej biblioteki do 13 maja do godziny 19:00. Po tym czasie Geneshift wróci do swojej starej ceny (kosztuje 53,99 zł).

Gra przenosi nas do niedalekiej przyszłości, gdy część ludzi przeszła mutacje, w wyniku których otrzymała różne nadnaturalne moce. I na tym kończy się fabuła: reszta to akcja. Bierzemy broń i walczymy z innymi. Całość obserwujemy z przywodzącego na myśl Grand Theft Auto 2 widoku z lotu ptaka. Jak to wszystko wygląda, możecie zobaczyć na poniższym trailerze.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się