Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

1 komentarz

Sony pokazało oficjalne pudełka do gier na PlayStation 5

Sony ujawniło grafiki prezentujące wygląd opakowań do gier na PS5. Jako model posłużył zapowiedziany niedawno Spider-Man: Miles Morales.

Na blogu PlayStation japońskie przedsiębiorstwo pokazało concept arty, które dają graczom wgląd w to, jak będą prezentować się opakowania produkcji na next-geny. „Pierwsze spojrzenie” dotyczy pudełka na Marvel’s Spider-Man: Miles Morales.

Nie zrezygnowano z koloru niebieskiego, choć ogólnie opakowanie wygląda nieco inaczej – głównie za sprawą białego paska u góry z czarnym logo gry (pasuje do podstawowych kolorów konsoli).

PlayStation 5 zadebiutuje w okresie świątecznym 2020. Były pewne wątpliwości, czy sprzęt trafi do sklepów na czas w związku z pandemią, ale przedstawiciele Sony niejednokrotnie zapewniali, że nie będzie żadnych opóźnień. Warto wspomnieć, że ostatnio do sieci przedostało się pierwsze zdjęcie next-gena. Na fotografii konsola wygląda na niewiele mniejszą niż trzymający ją pracownik fabryki.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się