Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

0 komentarzy

Premiery tygodnia: 7-13 grudnia

Wolny czas w obliczu nadchodzących premier przestanie istnieć. Szczególnie jedna gra od CDPR skradnie dziesiątki godzin milionom graczy.

Możemy śmiało powiedzieć, że stoimy u progu wielkich rzeczy w świecie gamingu. W tym tygodniu na świat wyjdzie kilka nowych gier, które aż 3 z nich mają szansę wprowadzić sporo zamieszania w gatunkach akcji RPG, przygodówek i VR. Jednakże nie oszukujmy się, wszyscy czekamy na tą jedną jedyną…

Przyszłość nakreślą dla nas najbliższe premiery zaplanowane na grudzień:

Call of the Sea (8 grudnia)

Platforma: PC, XONE, XSX

  • Mam dla Was 3 słowa: ekspedycja, tajemnica, przygoda. W grze wyruszymy w poszukiwaniu zaginionej załogi, której ślad urywa się na jednej z wysp w okolicach Pacyfiku. Tamże czekają na nas zagadki i ciekawa historia z „drugim dnem”. W trakcie zwiedzania wyspy towarzyszyć nam będę malownicze scenerie, a także retrospekcje ukazujące relacje głównej bohaterki z mężem. Fani Firewatch mogą już zacierać ręce.

Gwint: Wiedźmini (8 grudnia)

Platforma: PC

  • Wasze talie kart w Gwincie wydają się niekompletne? A może macie problemy z rozgrywaniem partyjek przeciwko potworom? To robota dla wiedźmina! Nowa frakcja za chwilę będzie dostępna w grze dzięki DLC, a wraz z nim dojdzie aż 70 unikalnych kart.

Unto the End (9 grudnia)

Platforma: PC, XONE, PS4

  • Pamiętacie może Severance: Blade of Darkness? Unto the End nie jest jej kontynuacją, acz ma z nią wiele wspólnego. Stawia na wymagający system walki, gdzie zero jedynkowe machanie mieczem nie rozwiązuje problemów. Dwuwymiarowa platformówka będzie swoistą przeprawą dla naszego bohatera, który zaślepiony chęcią zemsty wyrusza na swoje ostatnie krwawe polowanie.

Cyberpunk 2077 (10 grudnia)

Platforma: PC, PS4, PS5, XSX, XONE

  • W przyszłości, kiedy zasiądziemy w fotelu obok swojego nowego robota, wspomnimy 10 grudnia 2020 jako dzień, w którym CDPR spełnił marzenia graczy. Będziemy mówić o tym, jak rozmawialiśmy sobie z Keanu, kupiliśmy Porsche 911 Turbo, wykonywaliśmy zlecenia dla Animalsów czy też opiszemy pierwszy dzień w Night City. To będą piękne chwile dla nas wszystkich.

Medal of Honor: Above and Beyond (11 grudnia)

Platforma: PC – Steam

  • Medal of Honor inny niż wszystkie – radosna stylistyka, większa immersja, przygodowy charakter gry. A co najważniejsze, odpalimy go tylko z wykorzystaniem urządzeń do VR. Tradycjonaliści niezbyt polubią się z najnowszą odsłoną gry, ale z czasem powinni zmienić zdanie, a na pewno, gdy kupią Valve Index lub Oculus Rift. Prawdopodobnie nadchodzi jeden z najlepszych tytułów na VR.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się