Sons of the Forest – nowy survival zapowiedziany

Sons of the Forest – nowy survival zapowiedziany
Filmiki z gier Newsy PC

Podczas TGA 2019 doczekaliśmy się zapowiedzi kontynuacji gry The Forest z 2018 roku. A mowa o Sons of the Forest od studia Endnight Games.

Przywitajcie sequel udanej survivalowej gry akcji sprzed roku. Podczas gali TGA 2019 studio Endnight Games pochwaliło się tytułem Sons of the Forest.

Niestety poza zwiastunem nie mamy dodatkowych szczegółów. Z filmiku wynika jednak, że nadal będziemy oglądać akcję z perspektywy pierwszej osoby, a w tytułowym lesie czekają na nas naprawdę przeraźliwe stwory.

Podobnie jak w jedynce, będziemy mogli zagrać nie tylko sami, lecz w towarzystwie innych graczy. Platformy docelowe nie zostały ujawnione, lecz pewniakiem jest tutaj PC, na którym zadebiutował poprzedni The Forest.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie