Powrót serii Sly Cooper sugerowany przez kolejną poszlakę

Sly Cooper - grafika
PS4 PS5

O powrocie serii Sly Cooper słyszymy od dawna dzięki plotkom pochodzącym z mniej lub bardziej wiarygodnych źródeł. Teraz o marce przypomnieli sami jej twórcy.

Studio Sucker Punch odnowiło domenę slycooper.com 4 marca, a więc kilka dni temu. Działanie dewelopera zgrało się w czasie z nasileniem plotek dotyczących powrotu serii. Domena pozostanie ważna do 5 marca 2023 roku.

Sly Cooper-  domena
Źródło: Whois

Plotki wskazują, że nowa odsłona serii w istocie znajduje się w produkcji. Co więcej, PlayStation miałoby zapowiedzieć ten tytuł w drugiej połowie bieżącego roku. Jest to tym bardziej prawdopodobne jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że w tym roku seria obchodzi 20. urodziny.

Ostatnie plotki dotyczące Sly’a pojawiły się w październiku zeszłego roku. Znany informator stwierdził wówczas, że marka faktycznie powróci.

Zaznaczę jednak, że odnowienie domeny nie musi oznaczać niczego konkretnego. To dość standardowa praktyka, którą stosują właściciele dużych marek, a do grona takich zalicza się właśnie Sly Cooper. Z drugiej strony, patrząc na przykład Konami, jest to rzecz, o której można zapomnieć. Kto wie, może Sucker Punch faktycznie coś długie przy swojej kultowej serii? Prawdopodobnie przekonamy się w bliższej lub dalszej przyszłości.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie