Nowy Sly Cooper rzekomo w produkcji, a PlayStation przygotowuje się do ogłoszenia

Sly Cooper artwork
PS5

Popularny ostatnio leaker AccountNGT zdradził kolejne informacje związane z nowym Sly Cooper. PlayStation ponoć przygotowuje się do zapowiedzi.

Brzmi to świetnie, bo next-genowym Cooperem zapewne wielu graczy nie pogardziłoby.

Sly Cooper 5 z rychłą zapowiedzią

Przecieków na temat przyszłych gier od PlayStation ciąg dalszy. Już od dłuższego czasu w internecie pojawia się coraz więcej informacji dotyczących powrotu legendarnych serii. Zgodnie z przeciekami od AccountNGT, chodzi tu m.in. o markę InFamous oraz Sly Cooper.

Nowe, acz wciąż niepotwierdzone informacje, związane są właśnie z tą drugą. Nieco zapomniane gry o szopie-złodzieju doczekały się już paru części, ale ostatnią wydano w 2013 roku. Wiele lat przyszło nam czekać na kontynuację, ale, o ile plotki się potwierdzą, w końcu ją dostaniemy.

Popularny leaker ponownie zdradził informacje na temat kolejnej części serii.

Według jednego ze źródeł, premiera Sly’a planowana jest na drugą połowę 2022 roku. Ma to sens, ponieważ pod koniec tego roku przypada 20. rocznica powstania Sly’a.

– twierdzi AccountNGT na Twitterze

Niedawno pojawiła się również informacja dotycząca „dużego ogłoszenia” od PlayStation. Kolejny State of Play odbędzie się najpewniej w marcu, więc nie powinniśmy spodziewać się tak szybkiej zapowiedzi SC5, o ile słowa leakera mają sens. Możemy za to liczyć na coś innego związanego z którąś z „ekstremalnie popularnych” marek PS.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie