Fan TES V: Skyrim przebrał swoją postać za ser i zbudował serowy dom

Skyrim pan ser
Newsy PC

Fan TES V: Skyrim wybudował sobie dom w malowniczej scenerii. Jednak jeśli zerkniecie na poniższego screena, ładny widok w tle najpewniej umknie Waszej uwadze.

Były już chatki z grzybków i z piernika, więc czemu by nie zbudować domu z sera? Taką budowlą, wzniesioną w świecie Skyrima, chwali się użytkownik forum Reddit o pseudonimie rac-attack.

Gracz podzielił się ze społecznością zrzutem ekranu z produkcji. Na pierwszym planie widnieje postać przyodziana w krążki sera, a za nią stoi dom wykonany z tego surowca. Oczywiście nie w całości, bo są tu też drewniane elementy, ale inwencję twórczą i tak warto docenić.

Na uwagę zasługuje bardzo specyficzna roślinność przy wejściu do domostwa. Jak nietrudno zauważyć, doniczki też są zrobione z sami wiecie czego, a na krzaczkach rosną pokrojone krążki dwóch rodzajów produktu. Przy tworzeniu takiej chałupy najprawdopodobniej nie obeszło się bez modów.

Jak widać, społeczność TES bawi się w najlepsze – pomimo upływu czasu fani wciąż wracają do gry. Jeśli chodzi o inne ciekawostki dotyczące produkcji, to niedawno informowaliśmy o przedsięwzięciu jednego z growych fanatyków, który do premiery TES VI postanowił codziennie zabijać wkurzającego NPC-a.

Dagmara Kottke
O autorze

Dagmara Kottke

Redaktor
Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie