Pozwolił synowi zagrać na Xboksie. Po chwili tego pożałował

Pozwolił synowi zagrać na Xbox. Po chwili wydarzyła się
Newsy Xbox Series XOne

Co może wydarzyć się źle, gdy pozwoli się zagrać 6-letniemu synowi na konsoli Xbox? Niby nic, ale lepiej upewnić się, że nie pozostanie on bez opieki.

Gaming to jedno z tych zajęć, które ma wielką siłę łączenia ze sobą ludzi, bez względu na wiek, płeć czy cokolwiek. Często to świetne zajęcie dla całej rodziny i to niezależnie od tego, na czym gramy. W końcu mnóstwo radości może wywołać wspólne ściganie się w Mario Kart czy nawet parę chwil spędzonych we wspólnym odkrywaniu sekretów krainy Skyrim. No właśnie – „wspólnym”. W komentarzach pod dość „rozpaczliwym” postem na Reddicie dominują sugestie, że lepiej nie zostawiać dziecka samego z naszym kontem w grze, w którą aktualnie gramy.

Użytkownik o pseudonimie notangeblehuman wrzucił post, w którym opisuje niedawny przypadek, w którym postanowił podzielić się konsolą Xbox i Skyrimem ze swoim 6-letnim synem.

Cóż, pozwoliłem 6-latkowi grać na moim Xboksie i jakoś udało mu się nie tylko usunąć całe moje dane zapisu Skyrima, ale także 3 inne gry…

– czytamy

Dziecko nie tylko zdołało pozbyć się wszystkich zapisów ze Skyrima, ale również usunęło 3 inne, nienazwane gry z dysku. Nie wiem, ile czasu syn spędził przy konsoli, ale jeżeli dokonał tego w trakcie krótkiego posiedzenia to na swój sposób taki „speedrun” usuwania gier jest godny podziwu. Szkoda tylko, że ojciec niekoniecznie jest dumny.

W komentarzach pojawiło się zaskakująco wiele podobnych przykładów z życia. Internauci opisują podobne przypadki ze Skyrimem, ale również i z usunięciem wszystkiego z GameCube czy zrestartowaniem postępów w różnych grach mobilnych. Jeden komentujący nawet opisuje przypadek, w którym spotkał się ze swoim bratem i jego dzieckiem. Chłopiec chciał „przytulić” Xboksa 360, przechylając konsolę z płytą Oblivion w środku, przez co ta została zepsuta. Dlatego też wiele osób podkreśla, że lepiej nie zostawiać dzieci bez opieki, szczególnie przy naszym koncie.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie