Skyblivion wygląda lepiej od Skyrima. Nowe materiały cieszą oczy

Skyblivion - grafika
PC

Skyblivion powstaje od dekady. Ambitny projekt fanów rozrasta się do ogromnych rozmiarów i właśnie udostępniono kolejny spory materiał prezentujący postęp prac. Chcę już w to zagrać!

Opublikowany film pokazujący fanowski remake w akcji trwa piętnaście minut i jest na czym zawiesić oko. Pokazano przedmioty, postacie, potwory, daedryczne artefakty i oczywiście wiele lokacji. Wybacz, Skyrim, ale odnowione Cyrodiil wygląda lepiej od ciebie.

Zespół twórców rozrósł się już do rozmiarów średniego studia. W projekt zaangażowano szereg grafików, programistów i innych członków zespołu, którzy dokładają swoją cegiełkę do tego ogromnego projektu. Przypominam, że fani pracują zupełnie za darmo.

Skyblivion, kiedy już się ukaże, będzie dostępny do pobrania bezpłatnie. Jedynym wymogiem będzie posiadanie The Elder Scrolls IV: Oblivion oraz The Elder Scrolls V: Skyrim wraz ze wszystkimi dodatkami – bez nich modyfikacja nie zostanie zainstalowana na Waszym komputerze.

Niestety nie zmienia się jedno – na premierę jeszcze poczekamy. Twórcy nie ustalili jeszcze konkretnego terminu. Choć prace nad projektem trwają pełną parą, nie spodziewałbym się szybkiego debiutu – to gigantyczna (jak na pracę fanów) produkcja.

Przypominam, że równocześnie ze Skyblivion powstaje również Skywind. Odnowione Morrowind również nie zadebiutuje zbyt szybko, ale rozwija się zgodnie z planem.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie