Fan Skyrim postanowił codziennie zabijać najbardziej wkurzającego NPC, aż do premiery TES VI

Fan Skyrim postanowił codziennie zabijać najbardziej wkurzającego NPC, aż do premiery TES VI
PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Niektórzy faktycznie mogą doczekać się premiery TES VI. Jeden z fanów postanowił „zabić” czas w dość wyjątkowy sposób. I dość dosłowny.

Kreatywnie, ale jestem ciekawe, ile tak wytrzyma.

TES VI albo Nazeem będzie umierać!

Znacie Nazeema? To taki niezwykle wkurzający NPC ze Skyrim. Fani z pewnością kojarzą memy z nim i niezliczone liczby pomysłów, jak pozbawić go życia. Jeden z entuzjastów serii tak bardzo nie może doczekać się TES VI, że… codziennie, aż do premiery, zabija tę postać. Ma na to wiele wymyślnych sposobów i, ewidentnie, kupę wolnego czasu.

Na kanale YouTube niejakiego Sideka znajdziemy mnóstwo filmów ze Skyrim, w których Nazeem pozbawiany jest życia. Trzeba przyznać, że pomysł na wzięcie go na „zakładnika” aż do premiery kontynuacji nie jest zły, ale na miejscu Bethesdy specjalnie poczekałbym jeszcze długo, żeby zobaczyć, czy graczowi faktycznie chciałoby się go zabijać… parę tysięcy razy.

Sidek doszedł już do 139 dnia. Gratuluję wytrwałości!

Inicjatywa z pewnością wydaje się interesująca dla fanów, wszak codziennie możemy oglądać mordowanie wzgardzonego NPC-a. Problem w tym, że Sidek będzie musiał najpewniej przeanalizować swój pomysł, gdyż nawet niedawno insider zarzekał się, że TES 6 może wyjść najwcześniej w drugiej połowie dekady. W ten sposób 2026 rok to optymistyczny scenariusz. Czy gracz faktycznie udowodni nam swoją wytrwałość w mordowaniu postaci niezależnych jeszcze… no, jakieś 2 tys. razy? Nie wiem, ale już mu współczuję.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie