Fan odtworzył klasyczną zagadkę ze Skyrim w prawdziwym świecie

drzwi ze Skyrim
PC PS3 PS4 PS5 Switch X360 Xbox Series Xbox Series S XOne

Fani to potrafią! Jeden z entuzjastów Skyrim postanowił zbudować drzwi-łamigłówkę w realnym świecie. Wyszło mu to zaskakująco udanie.

Sporo zeszło na tym projekcie, ale chyba było warto, bo można go też wykorzystać w praktyczny sposób!

Skyrim w prawdziwym świecie

Puzzle i wszystkiego rodzaju łamigłówki to jeden z ciekawszych elementów Skyrim. Eksplorując bogaty świat, możemy często napotkać zamknięte przejścia, świecące kamienie czy dziwne urządzenia, które wydają się umiejscowione kompletnie od czapy. Z czasem jednak, gdy poznamy ich przeznaczenie, do naszego ekwipunku ma szansę trafić naprawdę ciekawy przedmiot.

Jeden z fanów podzielił się na Reddicie tym, co spędzało mu sen z powiek przez ostatnie parę miesięcy. W trakcie zamknięcia z powodu pandemii stwierdził, że zbuduje w domu drzwi z zagadką z nordyckich ruin ze Skyrim. Tego typu obiekty w grze wymagały od nas ułożenia kamieni w odpowiedni wzór. Kolejność poznawaliśmy dzięki zdobywanym szponom smoka.

Użytkownik energizerturtle2 wykonał niezwykle wierną replikę tego obiektu. Niestety, nie oddaje ich rzeczywistej skali, ale nie oznacza to, że nie ma zastosowania. Planuje on bowiem zastosować je jako zamka do specjalnej skrzyni. Brzmi to świetnie, choć fani Skyrim zapewne poczuliby się tylko takim łupem jeszcze bardziej zmotywowani.

Źródło: Reddit

Autor nie wyjaśnił, jak zamierza otwierać wspomniany zamek – rzeczywiste szpony, które do nich stworzył, okazały się nie działać. Zresztą – on sam to zaznacza, wskazując, że zgodnie z filozofią Skyrim, drzwi wciąż mają drobne „usterki”.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie