GTA V - zmodowana wersja gry - sportowy samochód na tle IKEA

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

GTA V na sterydach. Nawet IKEA się tam znalazła

W sieci odnaleźliśmy nagranie, które prezentuje GTA V z ponad 1000 zmian, które do gry wprowadzono dzięki modyfikacjom. Oprócz usprawnionej grafiki na wideo zobaczymy też masę znanych z prawdziwego świata marek.

Zdecydowaliśmy się napisać o poniższym filmiku ze względu na ogromną ilość nowości, które w nim zaprezentowano. Bez wątpienia mamy tutaj do czynienia z jedną z najładniejszych wersji piątego Grand Theft Auto, ale jeszcze bardziej naszą uwagę przykuły te ukryte detale, które można wychwycić praktycznie co parę sekund podczas oglądania tej niecodziennej prezentacji.

Część smaczków dotyczy jednak zagranicznych marek, które w Polsce raczej nie są dostępne. Miłym akcentem jest na pewno pojawienie się CJ-a i kilku innych, znanych twarzy. Mimo wszystko, zastanawiam się gdzie się podziała reszta tych wszystkich zmian? Sam autor filmiku zdaniem naszej redakcji trochę wprowadza tytułem w błąd, ponieważ do GTA V nie zainstalował „ponad tysiąca modów”, a jedynie wprowadził ponad 1000 nowości. Czyżby np. każdą dodatkową opcję graficzną liczył jako coś osobnego? Bardzo możliwe. Jeżeli jesteście ciekawi, co takiego wgrał do gry, zachęcam do zajrzenia do opisu omawianego nagrania.

Ostatnio mieliśmy tę przyjemność pisać też o podobnym filmie, który prezentuje GTA V na modach poprawiających grafikę produkcji. Więcej o nim przeczytacie tutaj, a uwierzcie, że warto tam zajrzeć. Bawiliście się kiedyś tym tytułem w ten sposób? Może udało Wam się osiągnąć jeszcze lepszy efekt? Jeśli tak, dajcie znać w komentarzach, w jaki sposób Wam się to udało.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się