Polski hit w Xbox Game Pass? Gracze otrzymują interesujące wiadomości

Xbox Game Pass z polskim megahitem? Ciekawe wiadomości od Microsoft
Newsy PC Xbox Series XOne

Xbox Game Pass może niebawem wzbogacić się o dość świeżą polską produkcję. Na rzekomą premierę wskazują wiadomości, które otrzymują gracze.

Gracze na Reddicie zaczęli pokazywać tajemnicze wiadomości, jakie otrzymali od aplikacji Xbox Game Pass. Dość bezpośrednio wskazują na rychłą premierę Shadow Warrior 3 w usłudze.

Xbox Game Pass z kolejną polską grą

Polski FPS w orientalnych klimatach od zespołu Flying Wild Hog okazał się udaną produkcją, a przynajmniej na to wskazują oceny na OpenCritic. Tytuł dzierży tak obecnie średnią na poziomie 72, co oznacza, że gra jest “w porządku”. Produkcja trochę gorzej przypadła jednak do gustu naszej recenzentce, która wystawiła mu znacznie niższą ocenę. Co nie znaczy, że nie da się tu dobrze bawić.

Zabawy jest sporo, bo całość polega przede wszystkim na naparzaniu do przeciwników. Gra jest niestety krótka, ale istnieje spora szansa, że otrzyma drugie życie. Xbox Game Pass to przecież świetne miejsce dla produkcji mniejszych lub po prostu krótszych, które da się przejść w dwa, trzy wieczory. Najpewniej taki los spotka właśnie Shadow Warrior 3.

Gracze zaczęli otrzymywać wiadomości od aplikacji XGP, która jednoznacznie sugeruje, że gra w usłudze zadebiutuje. A w zasadzie to nawet… zadebiutowała, choć nie jest to prawdą.

Zbuduj swoją przyszłość po wypadku w Stranded Deep lub podejmij ironiczną akcję w Shadow Warrior 3 już teraz!

– głosi powiadomienie

Do tej pory nie było jednak mowy o premierze SW3 w XGP, więc wychodzi na to, że ktoś się po prostu pomylił. Powiadomienie trafiło tylko do garstki graczy, co tylko dowodzi, iż jest to błąd. Najpewniej taki, który wkrótce zostanie potwierdzony.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie