Polski hit teraz jako next-gen na PS5, PC i od razu w Xbox Game Pass

Xbox-Game-Pass-Shadow-Warriors-3
Newsy PC PS5 Xbox Series

Posiadacze PC oraz konsol PlayStation 5 i Xbox Series mogą zasiadać do Shadow Warrior 3: Definitive Edition. Co ciekawe, tytuł jest dostępny w ofercie Xbox Game Pass.

Oferta Xbox Game Pass na luty 2023 została wzbogacona o Shadow Warrior 3 w wersji Definitive Edition. Grę można pobierać w abonamencie na PC oraz Xbox Series. Sama aktualizacja Definitive Edition jest darmowa, dostępna również dla każdego posiadacza gry w wersji na PlayStation 4, którzy chcą pograć w ulepszoną wersję na PS5.

Xbox Game Pass z kolejną dużą grą. Co daje update Definitive Edition?

W ramach aktualizacji next-gen, w Shadow Warrior 3 pojawiło się sporo nowości. Oto one:

  • NOWA GRA PLUS, z dodatkowymi wyzwaniami, skórkami broni i nagrodami
  • TRYB PRZETRWANIA, pozwalający stawić czoła falom nacierających wrogów
  • nowe modyfikator gry
  • TRYB BOHATERA, oferujący jeszcze większe wyzwanie
  • WYBÓR ROZDZIAŁU oferujący szybką powtórkę z rozrywki
  • TRUDNOŚĆ DLA HARDKORÓW – najtrudniejsza w historii wersja gry Shadow Warrior

Zatem będzie się działo! A jak czytamy na oficjalnej stronie gry, właściciele PlayStation 5 i Xbox Series S|X będą mogli skorzystać z dostosowanych ulepszeń, w tym obsługi PS5 Haptics i głośników kontrolera oraz ponownie dostrojonych trybów wydajności. Możesz wybrać pomiędzy płynnością 60 klatek na sekundę, a ulepszoną grafiką w rozdzielczości 4K przy 30 klatkach na sekundę.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie