Shadow Warrior 2 wkrótce na PS4 i Xbox One, jeśli…

Dewelopery obwieszczają dobrą nowinę.

Shadow Warrior 2 pojawiło się w październiku zeszłego roku na komputerach PC, lecz w planach jest jeszcze wydanie konsolowe. Ile jeszcze mamy czekać na wersje dedykowane platformom PlayStation 4 i Xbox One?

Studio Flying Wild Hog informuje poprzez serwis Twitter, że Shadow Warrior 2 trafi na obecną generację od Sony i Microsoftu tej wiosny, o ile wszystko pójdzie dobrze z certyfikacją. W edycjach konsolowych pojawią się wszystkie wydane dotychczas dodatki.

Czekamy zatem na konkretną datę premiery!

Shadow Warrior 2: Bounty Hunt 1 – nowe darmowe DLC już dostępne

Flying Wild Hog i Devolver Digital udostępnili w zeszłym tygodniu DLC do gry Shadow Warrior 2 – Bounty Hunt Part 1. To pierwszy z serii darmowych pakietów misji, które wzbogacą rozgrywkę jeszcze bardziej, po niedawno wydanym płatnym dodatku Shadow Warrior 2: Way of the Wang. Z okazji wydania darmowej kolekcji nowych, pełnych mięcha misji, podstawowa gra będzie dostępna 25% taniej przez cały weekend.

DLC Bounty Hunt Part 1 wprowadza do Shadow Warrior 2 czternaście nowych misji, dwie nowe bronie, którymi można nieźle namieszać, oraz cztery nowe umiejętności bojowe w bogatym wachlarzu możliwości Wanga i jego kompanów.

Gracze ruszą do walki sami lub w złowieszczym gangu nawet czterech ninja, by stawić czoła całkowicie przegiętym scenariuszom bojowym takim jak Plaga Króliczych Władców, 50 Cieni Cienia i Strefa Śmierci na Górze Akuma. Uderzą w hordy demonów z wyjątkowym impetem zapewnionym przez nowe triki takie jak Zemsta czy Współodczuwanie Bólu, uzbrojeni w Promień Meduzy i miniguna EX-GF01.

Gameplay trailer:

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: