Shadow Warrior 2 w 1080p i 30 klatkach na PS4 i XOne

Posiadacze nowszych konsol dostaną więcej.

Serwis GamingBolt miał okazję porozmawiać z Tadeuszem Zielińskim z polskiego studia Flying Wild Hog. Firma odpowiedzialna jest za nadchodzące Shadow Warrior 2. Okazuje się, że studio celuje w 1080p i 30 klatek na sekundę zarówno w wersji na PlayStation 4 jak i Xbox One. Jest też coś jeszcze.

To się prawdopodobnie zmieni w przypadku Neo/Scorpio – zdradza Zieliński. W związku z tym jest spora szansa, że gra może działać na mocniejszych konsolach w 60 klatkach na sekundę. Ciekawe, czy producentowi uda się uzyskać taki wynik. Czekamy!


Shadow Warrior 2 na PC w pudełkowej edycji premium

Wydawnictwo Techland zostaje partnerem studia Flying Wild Hog i ogłasza, że wprowadzi na polski rynek wyjątkową, PC-tową edycję nadchodzącej gry Shadow Warrrior 2. Zobaczymy ją w pudełkowym wydaniu premium.

Shadow Warrior 2 jest sequelem udanego tytułu z 2013 roku. Pierwsza odsłona może pochwalić się 92 % pozytywnych opinii na Steam. Kontynuacja to milowy krok w ewolucji studia oraz marki. Gra wprowadza kooperację dla czterech graczy. Charakteryzuje się dobrą oprawą graficzną i umiejętnie łączy intensywną, brutalną rozgrywkę z warstwą fabularną i specyficznym poczuciem humoru. Nowości to mechanika zaczerpnięta z gier RPG, pozwalająca na rozwój bohatera i broni oraz dostosowanie wyposażonego oręża do własnych potrzeb dzięki systemowi ulepszeń rodem z gier hack & slash, oraz losowo generowane środowisko. Dzięki niemu kolejne podejście do tej samej misji będzie różnić się od poprzedniego rozmieszczeniem przeciwników, obiektów, warunkami atmosferycznymi czy łupami, jakie gracze znajdą na swej drodze.

– Shadow Warrior 2 to najgłośniejsza polska premiera gry w 2016 roku. Ewolucja jaką przeszedł ten tytuł jest ogromna. Produkcja spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem graczy m.in. na największych światowych targach gier – E3 w Los Angeles. Dlatego jesteśmy tym bardziej podekscytowani faktem, że to my dostarczymy polskim fanom Shadow Warriora pudełkową edycję – mówi Tomasz Gawlikowski, dyrektor marketingu i PR Wydawnictwa Techland.

W Shadow Warrrior 2 gracz ponownie wcielą się w Lo Wanga. Po wydarzeniach z pierwszej części ludzie i demony żyją wspólnie, a bohater pracuje jako najemne ostrze dla lokalnych klanów Yakuzy. Gracze szybko trafią jednak w centrum brutalnego konfliktu, będącego główną osią fabularną gry.

Najważniejsze cechy Shadow Warrior 2:

  • Ponad 70 rodzajów broni, którą można rozwijać, tworząc wyjątkowy oręż
  • Dynamiczna akcja i sieciowa kooperacja dla czterech graczy
  • Losowo generowane środowisko
  • Rozbudowana warstwa RPG z rozwojem postaci i broni na czele
  • Proceduralne cięcia i zniszczalne otoczenie, które można szatkować precyzyjnymi ruchami miecza

Źródło: Techland

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

13 Shares
Share13
+1
Tweet