To się nazywa okazja. Premierowa wersja polskiej strzelaniny z niezłym bonusem na PS4 i Xbox One

Oferta ograniczona czasowo.

Flying Wild Hog i Devolver Digital informują, że pełna ostrych jak brzytwa katan strzelanina FPP Shadow Warrior 2 jest już dostępna w dystrybucji cyfrowej na Xboksie One i PlayStation 4. W ramach ograniczonej czasowo premierowej promocji szybcy i uważni ninja mogą dorwać Shadow Warrior 2 za jedyne 145zł w ramach Shadow Warrior Collection, obejmującej również pierwszą część gry od Flying Wild Hog. Oferta obowiązuje zarówno na Xboksie One, jak i PlayStation 4.

Naprawdę warto skorzystać. Samodzielne Shadow Warrior 2 kosztuje w PS Store 169 zł, a za pakiet dwóch części płacimy wspomniane 145 zł. Przez jaki czas będzie obowiązywała taka promocja? W sklepie Xbox możemy zobaczyć, że cena Shadow Warrior 2 – Launch Edition (czyli pakiet dwóch części) została ścięta z 279,99 zł na 145 zł i do końca promocji zostało 14 dni.

Shadow Warrior 2 to kontynuacja widowiskowo brutalnych przygód upadłego szoguna azjatyckiego półświatka – mistrza ubogiego żartu, Lo Wanga – podkręca akcję sieciową kampanią kooperacyjną, tonami unikatowych broni z ich oryginalnymi kombinacjami i oszałamiającą mieszanką ręcznie projektowanych i generowanych proceduralnie światów.

Źródło: materiał producenta, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: