Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Shadow Warrior 2 za darmo. GOG świętuje urodziny

Gracze mogą pobrać bardzo dobrą produkcję całkowicie za darmo.

Właśnie zakończyło głosowanie społeczności GOG na grę, którą z okazji dziesiątych urodzin, platforma rozda wszystkim graczom. Zwycięzcą został Shadow Warrior 2. Na kolejnych miejscach znalazły się Firewatch i SUPERHOT. Grę można pobrać za darmo tylko do 6 października do godziny 16:15.

Wierni fani na pewno dostrzegą również spore zmiany w samym sklepie. Zmienił się wygląd, ale też sposób przeglądania katalogu i odkrywania perełek z zasobów GOG. Każda gra ma teraz więcej miejsca na prezentację swoich zalet, a informacje, których szukasz, są dostępne po przesunięciu kursora na wybrany element.

GOG ulepszył też system oceniania, dzięki czemu przeglądanie opinii społeczności stało się wygodniejsze.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 73 reviews)
Excellent41%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible52%