Shadow Warrior 2 – twórcy o odwrotności downgrade’u, klatkach na sekundę i Denuvo

Shadow Warrior 2 – twórcy o odwrotności downgrade’u, klatkach na sekundę i Denuvo
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Mamy również spory gameplay z polskiej produkcji.

Shadow Warrior 2 zadebiutuje już 13 października na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Tuż przed premierą deweloperzy ze studia Flying Wild Hog poruszają na forum Steam kilka kwestii, które na pewno zainteresują osoby grające na blaszakach.

KriS z polskiego studia zaznacza przede wszystkim, że w Shadow Warrior 2 nie będzie żadnego pogorszenia jakości. Lepiej – możemy spodziewać się wręcz odwrotnej sytuacji. – To nie jest downgrade. Dodaliśmy mnóstwo nowych funkcji GFX oraz zawartości. Przykładowo, pojawiła się wolumetryczna mgła i snopy światła (nie było tego jeszcze w wersji na Pax East 2016), dodaliśmy też odbicia w czasie rzeczywistym (od Quacon/Gamescom 2016), włączyliśmy również cienie w czasie rzeczywistym dla większości źródeł światła (od Quacon/Gamescom 2016) – tłumaczy deweloper.

Dodano, że pojedyncza karta graficzna GeForce GTX 660 jest w stanie wycisnąć z Shadow Warrior 2 około 40 klatek animacji na sekundę w wysokich ustawieniach. To naprawdę dobra wiadomość dla graczy ze starszymi układami GPU.

KriS został zapytany również na forum Steam o zabezpieczenia Denuvo, których w Shadow Warrior 2 nie będzie. Dlaczego? – Nie popieramy piractwa, ale obecnie nie jest to najlepszy sposób, by je powstrzymać. Denuvo oznaczałoby wyłożenie dodatkowych pieniędzy, przez co nasi legalni klienci otrzymaliby gorszą wersję gry – podkreśla przedstawiciel polskiego studia.

Na koniec zapraszamy na pierwszą godzinę rozgrywki z Shadow Warrior 2, który opublikował serwis AllGamesBeta. Ostrzegamy oczywiście przed spoilerami.

Szczegóły edycji premium Shadow Warrior 2 w Polsce

Shadow Warrior 2 powstaje w warszawskim studiu Flying Wild Hog. Szalone przygody Lo Wanga, tym razem rozgrywające się w otwartym świecie, spotkały się z ciepłym przyjęciem na ostatnich targach QuakeCon, Gamescom oraz PAX West, gdzie wzbudziły entuzjazm zarówno wśród graczy jak i dziennikarzy.

Twórcy przygotowali nowe wideo prezentujące rozgrywkę, w której gracze zobaczą w działaniu niesamowitą łańcuchową katanę – jedną z wielu egzotycznych broni, jakimi posługiwać się będzie Lo Wang.

Shadow Warrior 2 dostępny będzie w Polsce w wyjątkowej, bogatej edycji premium jako podstawowa wersja gry. Takie wydania to znak rozpoznawszy Wydawnictwa Techland. Fani nad Wisłą w kolekcjonerskim pudełku wraz z grą znajdą:

  • artbook przedstawiający proces powstawania przeciwników, bogatego arsenału i lokacji;
  • limitowany plakat twórcy kultowych komiksów – Michała „Śledzia” Śledzińskiego;
  • soundtrack na oddzielnej płycie CD;
  • litografię;
  • 3 kolekcjonerskie naklejki;
  • DLC – Solid Gold Ninja / Katana / MP7 Gun.

Elementy składowe zestawu można zobaczyć na załączonej wizualizacji. Shadow Warrior 2 pojawi się na polskim rynku na platformie PC już 13 października w cenie 129,90 zł.

Shadow Warrior 2
Shadow Warrior 2

Źródło: Techland

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie