Shadow Warrior 2 na PC w pudełkowej edycji premium

Specjalna edycja pojawi się na polskim rynku za sprawą Wydawnictwa Techland.

Wydawnictwo Techland zostaje partnerem studia Flying Wild Hog i ogłasza, że wprowadzi na polski rynek wyjątkową, PC-tową edycję nadchodzącej gry Shadow Warrrior 2. Zobaczymy ją w pudełkowym wydaniu premium.


Shadow Warrior 2 jest sequelem udanego tytułu z 2013 roku. Pierwsza odsłona może pochwalić się 92 % pozytywnych opinii na Steam. Kontynuacja to milowy krok w ewolucji studia oraz marki. Gra wprowadza kooperację dla czterech graczy. Charakteryzuje się dobrą oprawą graficzną i umiejętnie łączy intensywną, brutalną rozgrywkę z warstwą fabularną i specyficznym poczuciem humoru. Nowości to mechanika zaczerpnięta z gier RPG, pozwalająca na rozwój bohatera i broni oraz dostosowanie wyposażonego oręża do własnych potrzeb dzięki systemowi ulepszeń rodem z gier hack & slash, oraz losowo generowane środowisko. Dzięki niemu kolejne podejście do tej samej misji będzie różnić się od poprzedniego rozmieszczeniem przeciwników, obiektów, warunkami atmosferycznymi czy łupami, jakie gracze znajdą na swej drodze.

– Shadow Warrior 2 to najgłośniejsza polska premiera gry w 2016 roku. Ewolucja jaką przeszedł ten tytuł jest ogromna. Produkcja spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem graczy m.in. na największych światowych targach gier – E3 w Los Angeles. Dlatego jesteśmy tym bardziej podekscytowani faktem, że to my dostarczymy polskim fanom Shadow Warriora pudełkową edycję – mówi Tomasz Gawlikowski, dyrektor marketingu i PR Wydawnictwa Techland.

W Shadow Warrrior 2 gracz ponownie wcielą się w Lo Wanga. Po wydarzeniach z pierwszej części ludzie i demony żyją wspólnie, a bohater pracuje jako najemne ostrze dla lokalnych klanów Yakuzy. Gracze szybko trafią jednak w centrum brutalnego konfliktu, będącego główną osią fabularną gry.

Najważniejsze cechy Shadow Warrior 2:

  • Ponad 70 rodzajów broni, którą można rozwijać, tworząc wyjątkowy oręż
  • Dynamiczna akcja i sieciowa kooperacja dla czterech graczy
  • Losowo generowane środowisko
  • Rozbudowana warstwa RPG z rozwojem postaci i broni na czele
  • Proceduralne cięcia i zniszczalne otoczenie, które można szatkować precyzyjnymi ruchami miecza

Wydawnictwo Techland wkrótce poda szczegóły pudełkowej edycji gry w wersji na komputery PC. Poniżej możecie natomiast zobaczyć trailer zapowiadający Shadow Warrior 2 oraz dłuższy gameplay. Przypominamy, że tytuł pojawi się również na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: Techland, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

24 Shares
Share24
+1
Tweet