Shadow Warrior 2 – data premiery i cena wersji PC, która pojawi się tylko w Polsce

Shadow Warrior 2 – data premiery i cena wersji PC, która pojawi się tylko w Polsce
Filmiki z gier Newsy PC

Mamy również świeżutki, naprawdę krwisty zwiastun.

Wydawnictwo Techland ma przyjemność ogłosić datę premiery oraz cenę nadchodzącej produkcji polskiego studia Flying Wild Hog. Slasher Shadow Warrior 2 w wersji na PC pojawi się na sklepowych półkach już 13 października. Tytuł to kolejna pozycja z kategorii pudełkowych wydań premium w ofercie Wydawnictwa Techland.

Shadow Warrior 2 spotkał się z ciepłym przyjęciem graczy i mediów – najpierw podczas imprezy branżowej E3, a niedawno w czasie targów Gamescom w Kolonii. Wydawnictwo Techland zadba o to, by polscy fani przygód Lo Wanga poczuli się szczególnie docenieni. Wersja, która ukaże się nad Wisłą, nie będzie dostępna nigdzie indziej, a jej cena wyniesie 129,90 zł. Zamówienia przedpremierowe będą premiowane ekskluzywną bronią, którą zobaczycie pod koniec poniższego zwiastuna.

Polscy gracze otrzymają wydanie składające się z:

  • gra
  • artbook
  • limitowany plakat Michała Śledzińskiego z autografem autora
  • soundtrack na CD
  • litografia
  • 3 kolekcjonerskie naklejki
  • DLC – Solid Gold Ninja / Katana / MP7 Gun.

Shadow Warrior 2 jest kontynuującą przygody byłego shoguna Lo Wanga. Po wydarzeniach z pierwszej części ludzie i demony żyją wspólnie, a bohater pracuje jako najemne ostrze dla lokalnych klanów Yakuzy. Gracze szybko trafią jednak w centrum brutalnego konfliktu, będącego główną osią fabularną gry. Pracujący jako samotny zabójca w zepsutym świecie, budzący grozę wojownik musi ponownie posłużyć się kombinacją gnatów, broni ostrej i magii, by skończyć z zastępami demonów, które niechcący sam wypuścił.

Gracze będą mogli stanąć do walki z piekielnym pomiotem solo lub stanąć ramię w ramię z sojusznikami w czteroosobowym trybie kooperacji, który zapewnia jeszcze więcej emocji. Nieprawdopodobne misje, potężne pancerze i barwny wachlarz misternie zaprojektowanych broni – włącznie z kataną opartą na działaniu piły mechanicznej, pozwalającej na jeszcze efektowniejsze siekanie wrogów… tyle i jeszcze więcej oferuje nowy Shadow Warrior 2, który w rozczłonkowywaniu przeciwników nie ma sobie równych.

Większy pod każdym względem od swojego poprzednika, Shadow Warrior 2 posiada otwarty, czekający na eksplorację świat. Każda nowa lokacja zawiera losowo rozmieszczane i generowane łupy, co sprawia, że żadna rozgrywka nie będzie taka.

Shadow Warrior 2 pojawi się na polskim rynku na platformie PC już 13 października w cenie 129,90 w wydaniu specjalnym.

Źródło: Techland, opracowanie własne

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie