Wiemy, kiedy odbędzie się Summer Game Fest. Osłodzi nam brak E3

E3 i Summer Game Fest
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

To już pewne – E3 2022 się nie odbędzie. Zapowiedziano za to kolejną edycję Summer Game Fest. Nadchodzące wydarzenie zaprezentuje nowe produkcje zmierzające do graczy.

Podobnie jak w zeszłym roku, tak i tym razem na SGF musimy poczekać do czerwca. Nie znamy konkretnej daty wydarzenia, ale najpewniej zostanie ona ogłoszona w ciągu paru najbliższych tygodni – podobnie jak reszta konkretów.

Z radością informujemy, że Summer Game Fest powróci w czerwcu tego roku z szeregiem wydarzeń. Przygotujemy kolejny program Kickoff Live z ogłoszeniami, nowościami i pierwszymi spojrzeniami.
W nadchodzących tygodniach podzielimy się większą ilością informacji, a także poznamy kilka nowych, bardzo fajnych elementów (zaplanowanych – red. ) na 2022 rok.

– napisał Geoff Keighley na Twitterze

Moim zdaniem zeszłoroczne SGF było lepsze od teoretycznie większego E3. W trakcie otwierającej transmisji zapowiedziano między innymi Tiny Tina’s Wonderlands, Death Stranding Director’s Cut, Jurassic World Evolution 2 i Vampire: The Masquerade – Bloodhunt. Pokazano też wiele wyczekiwanych zwiastunów, w tym pierwszy pokaz rozgrywki Elden Ring oraz zachodniego wydania Lost Ark. Działo się.

Oczywiście nie mamy pewności, że w tym roku również czeka nas mocne show. Brak E3 sugeruje jednak, że część wydawców albo pokusi się o własne prezentacje, albo przeniesie się ze swoimi materiałami na Gamescom lub właśnie Summer Game Fest. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie