Otwieranie drzwi jeszcze nigdy nie było tak obrzydliwe. Scorn na nowych materiałach

Scorn otwieranie drzwi
PC Xbox Series Xbox Series S

Nadchodzący survival horror Scorn zapowiada się wyśmienicie dla fanów wszelkiego rodzaju plugastwa. W internecie pojawiły się nowe materiały.

Jest dokładnie tak, jak się spodziewacie – „fujka”.

Scorn to nie tylko obrzydliwość! No, powiedzmy…

Co się stanie, gdy połączymy umysł ponadczasowego artysty H.R. Gigera i równie porąbane pomysły twórców gier wideo? Przekonamy się o tym dzięki Scorn, czyli grze, która zapowiada się na wybitnie abstrakcyjne dzieło pod względem audiowizualnym.

Pisaliśmy już o obrzydliwej bestii, która ma czaić się na graczy za każdym rogiem. Niedawno twórcy nadchodzącego horroru opublikowali na swoim kanale na YouTube nowe materiały. Choć może nie są to zbyt długie fragmenty rozgrywki, zobaczymy na nich dokładnie to, czego się spodziewacie. To znaczy – jeszcze więcej wątpliwych estetycznie pomysłów.

Na pierwszym filmiku możemy zapoznać się z rozwiązywaniem jakiejś zagadki. Twórcy z Ebb Software nie byliby sobą, gdyby nie dodali do niej pełnej gamy wywołujących mdłości dźwięków. Mechanizm zagadki wydaje się żyć, jak i zresztą chyba wszystko inne w tej grze.

Na drugim filmiku możemy zapoznać się z mechanizmem otwierania drzwi. Są to masywne wrota, do których otwarcia potrzeba specjalistycznej konsoli. Gracz będzie więc musiał wsadzić ręce w niezbyt przyjemną (ale z pewnością ciepłą!) rękawicę i sterować za jej pomocą wspomnianą bramą. Tutaj również zaakcentowano warstwę audio, która może u niektórych wywołać… niemiłe uczucia.

Scorn ma zadebiutować w październiku 2022 roku na PC, Xbox Series X oraz S.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie