Saints Row rozczarowało właściciela Volition. “Liczyłem na lepszy odbiór”

Saints Row - grafika
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Nie tylko gracze nie są zachwyceni najnowszym Saints Row. Szef Embracer Group wypowiedział się na temat niedawnej premiery studia Volition.

Lars Wingefors miał nadzieję, że nowa odsłona szalonej serii zostanie przyjęta nieco cieplej. Dostrzega jednak głosy zadowolonych fanów.

Osobiście liczyłem na lepszy odbiór gry. (…) Jest wiele rzeczy, które można by powiedzieć szczegółowo wokół niej, ale jestem z jednej strony szczęśliwy widząc wielu graczy i fanów zadowolonych, a jednocześnie jestem trochę smutny widząc również niezadowolonych fanów, więc jest to trudne.

– powiedział szef Embracer Group, Lars Wingefors
Źródło: VideoGamesChronicle

Choć nie wszyscy docenili nowe Saints Row, Wingefors jest pewien, że gra na siebie zarobi, choć nie przyniesie zysku porównywalnego z innymi hitami Embracer.

Od strony finansowej wiem albo jestem przekonany, że zarobimy na tej inwestycji. Czy będzie to tak wielki zwrot z inwestycji, jaki widzieliśmy w przypadku wielu innych gier? Mało prawdopodobne, ale zarobimy i to jest przynajmniej bardzo dobry punkt wyjścia.

– dodał

Saints Row zebrało przeciętne oceny od prasy oraz graczy. W chwili publikacji tego artykułu gra posiada średnią na poziomie 66 punktów Metacritic w wersji na PC.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie