Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Są pierwsze screeny z Just Cause 3

Tylko, czy prawdziwe? Jeśli tak, to w grze może szykować się pewna rewolucja.

W serwisie Xbox-Underground zostały  pokazane pierwsze cztery screeny z Just Cause 3. Jak twierdzi jeden z użytkowników, pochodzą one z wczesnego builda tej produkcji. Co można na nich zobaczyć? Widzimy na nim głównego bohatera znanego z poprzednich części, czyli Rico. Ponadto ukazana jest także wyspa z lotu ptaka.

Uwagę przykuwa przede wszystkim to, że w grze można kupować różnego rodzaju przedmioty jak chociażby samochody. Czyżby szykowały się mikrotransakcje? Jeśli tak, to czy Just Cause 3 będzie darmowe? Tego nie wiemy.

Już wcześniej spekulowało się, że Just Cause 3 może powstać w formie free to play na PC. Być może te screeny to potwierdzają.

Z kolei to, że gra powstaje mogliśmy się dowiedzieć na początku tego roku, kiedy to Square Enix jako wydawca zarejestrował domenę właśnie o tytule gry.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się