Znamy datę premiery drugiego sezonu Rodu Smoka

Ród Smoka - znamy datę premiery 2. sezonu | Newsy - PlanetaGracza
Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Premiery/zapowiedzi Seriale

Spin-off Gry o Tron powraca na HBO Max jeszcze w tym roku. Platforma potwierdziła, że Ród Smoka, a konkretnie jego drugi sezon, zadebiutuje w czerwcu.

Znamy już datę premiery 2. sezonu Rodu Smoka. Fantastyczny spin-off Gry o Tron nie jest jedynym projektem w tym uniwersum, ale zdecydowanie tym, który dostaniemy najszybciej. Nie musicie nawet za bardzo uzbrajać się w cierpliwość, bo mowa o lecie bieżącego roku.

Ród Smoka – kiedy data premiery 2. sezonu?

Jak informuje portal Variety, 2. sezon Rodu Smoka zadebiutuje na HBO Max (a wtedy już zapewne Max także i w Polsce) w czerwcu 2024 roku. Konkretnych dat nie podano, także nie wiemy, jak będzie wyglądała sytuacja z kolejnymi odcinkami i czy będziemy musieli czekać na nie co tydzień. Niemniej wiemy przynajmniej, że będzie co robić, a widzowie poznają dalszą historię tytułowego roku Targaryenów.

W powracającej obsadzie 2. sezonu serialu znaleźli się Matt Smith, Olivia Cooke, Emma D’Arcy, Eve Best, Steve Toussaint, Fabien Frankel, Ewan Mitchell, Tom Glynn-Carney, Sonoya Mizuno, Rhys Ifans, Harry Collett, Bethany Antonia, Phoebe Campbell, Phia Saban, Jefferson Hall i Matthew Needham. Będą też nowe postacie i aktorzy, jak m.in. Abubakar Salim jako Alyn z Hull, Gayle Rankin jako Alys Rivers, Freddie Fox jako Ser Gwayne Hightower i Simon Russell Beale jako Simon Strong.

Pierwszy sezon liczył 10 odcinków i zebrał przed ekrany rekordową widownię. W ciągu zaledwie tygodnia potwierdzono powstanie drugiego sezonu. Jeśli ten również okaże się tak wielkim hitem, zapewne doczekamy się kolejnych. Nie warto też zapomnieć o innych spin-offach, w tym animowanych.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie