Gra o Tron: Ród smoka na zwiastunie 2. sezonu. Poznaliśmy datę premiery!

Gra o Tron Ród Smoka
Filmy Newsy

HBO sprawiło świetny prezent fanom Gry o Tron na sam początek grudnia. W sieci opublikowano najnowszy zwiastun drugiego sezonu serialu House of the Dragon, czyli Ród Smoka. Przy okazji poznaliśmy również datę premiery tej wyczekiwanej kontynuacji. Fani uniwersum mogą zacierać ręce, ponieważ zapowiada się to genialnie!

Ród Smoka powraca – trailer i data premiery 2. sezonu

Gra o Tron: Ród Smoka okazał się prawdziwym hitem w portfolio HBO. Fani oryginalnego serialu i książkowego pierwowzoru niemal jednogłośnie stwierdzili, że to wprost wymarzony dodatek. Historia opowiadana w House of the Dragon skupia się na rodzie Targaryenów, a akcja dzieje się około 200 lat przed wydarzeniami opisywanymi w książkach.

Czekacie z niecierpliwością na drugi sezon serialu? Oto trailer:

Kontynuacja serialu będzie z pewnością mocnym uderzeniem ze strony platformy HBO. W przyszłym roku konkurencja będzie jednak spora, bo swoje rzeczy wypuści choćby Amazon — mowa oczywiście o The Boys (sezon 4.) i serialu Fallout, który ma uzupełnić kanon gier wideo. Kiedy premiera Rodu Smoka? Zgodnie z podanymi przez HBO informacjami, ta ma mieć miejsce latem 2024 roku. Zostało nam zatem około pół roku wyczekiwania.

Przypominamy, że światowa premiera pierwszego sezonu House of the Dragon miała miejsce w sierpniu 2021 roku. Na ekranie zobaczyliśmy m.in. Emmę D’Arcy, Paddy’ego Considine, Milly Alcock czy Matta Smitha. Serial zdobył uznanie krytyków, ale i przede wszystkim fanów na całym świecie.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie