Max potwierdza oficjalnie. Jeden z największych hitów platformy z nowym sezonem

Max potwierdza nowy sezon wielkiego hitu | Newsy - PlanetaGracza
Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Premiery/zapowiedzi Seriale

Platforma Max (która niedawno zastąpiła w naszym kraju HBO Max) oficjalnie potwierdziła, że powstanie trzeci sezon Rodu Smoka. To świetna wiadomość dla fanów uniwersum.

Ród Smoka powróci z trzecim sezonem, oficjalnie przyznała platforma Max. Na social mediach pojawiła się pierwsza zapowiedź i potwierdzenie informacji.

Max potwierdza 3. sezon Rodu Smoka

Ród Smoka to jeden z najpopularniejszych seriali oryginalnych platformy Warner Bros. Discovery. Przedstawia on losy rodu Targaryenów, dążących do utrzymania władzy w Westeros, na wiele lat przed wydarzeniami z Gry o Tron. Bo wiecie, to dokładnie to samo uniwersum, stanowiące obecnie jedną z najpopularniejszych marek fantasy na świecie. Nic dziwnego, że Max idzie za ciosem i potwierdza prace nad 3. sezonem produkcji.

Taniec smoków trwa nadal. Ród Smoka powróci z 3. sezonem.

– potwierdza platforma we wpisie

“Zajawka” jak “zajawka” – nic konkretnego nie pokazuje. Fani mogą przynajmniej bez strachu oglądać drugi sezon i nie muszą martwić się, że to ich ostatnie spotkanie z tymi bohaterami. Pierwszy odcinek drugiego sezonu Rodu Smoka zadebiutuje na platformie już 17 czerwca 2024 roku. Kolejne odcinki będą dodawane co tydzień tak, aby zakończyć całą historię w tym sezonie we wrześniu.

Jeśli natomiast jeszcze nie oglądaliście tego serialu i w zasadzie to nie wiecie, skąd taka popularność Rodu Smoka i o co chodzi z platformą Max, zapraszam Was do naszego kompendium wiedzy. Niedawno platforma zastąpiła w naszym kraju HBO Max, co wiąże się z wielkimi zmianami oraz wyraźnymi nowościami.

Źródło: Twitter

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie