Rockstar postanawia spełnić życzenia fanów Red Dead Online

Deweloper informuje, że w nadchodzącej dużej aktualizacji Red Dead Online otrzymamy kilka funkcji, o jakie społeczność prosi najczęściej.

Rockstar wdraża do Red Dead Online kolejne nowości i jednocześnie ujawnia, co szykuje na najbliższą przyszłość. Ta przyniesie kilka nowych funkcji, których najbardziej brakuje społeczności skupionej wokół gry.

Pracujemy nad wdrożeniem kilku z najczęściej wspominanych funkcji już w najbliższej dużej aktualizacji Red Dead Online, w tym możliwości zresetowania wyglądu postaci bez kasowania postępów, automatycznego zapisu preferowanego stylu gry (defensywny/ofensywny) podczas przechodzenia do i z gry swobodnej oraz wiele innych – czytamy na stronie Rockstar Games Social Club.

Aktualizacja Red Dead Online w tym tygodniu

Obecna już na serwerach aktualizacja wprowadza cały wachlarz nowej zawartości i premii na PlayStation 4 oraz Xbox One, w tym nowe ubrania, premie PD kart umiejętności i nie tylko.

Posiadacze konsol Xbox One otrzymali w końcu zawartość, która wcześniej była dostępna ekskluzywnie na PS4. Na amerykańskiej konsoli debiutuje brutalny starożytny tomahawk oraz tryb konfrontacji Liczy się każde trafienie: starożytny tomahawk. Teraz wszyscy znajdą starożytny tomahawk u pięciu różnych paserów (w Saint Denis, Rhodes, Van Horn, Thieves Landing i na ranczu Emerald), a w tryb Liczy się każde trafienie: starożytny tomahawk możecie zagrać w ramach serii eliminacji.

Ponadto gracze na Xbox One uzyskają teraz dostęp także do innych elementów z wcześniejszego dostępu, m.in. konia andaluzyjskiego o perłowej maścisiodła Belangerkurtki Finleyćwiekowanych ostróg Stenger oraz kapelusza Caldwell i dwóch nowych gestów – „Przechwałka” i „Ej. Ty!”. Oprócz tego na Xbox One trafi teraz klimatyczna sieczka w postaci Ostatecznego starcia.

Dodatkowo teraz u krawców we wszystkich pięciu stanach znajdziecie zwykły kaszkiet i koszulę Horsfall:

  • Zwykły kaszkiet – Schludny kaszkiet o skromnym wzorze dobrze dopełni każdą garderobę.
  • Koszula Horsfall – Ta koszula zawiera zdobione guziki oraz kontrastujące mankiety i jest dyskretnym dodatkiem do garderoby współczesnego mężczyzny. Gwarancja wieloletniego użytkowania.

Katalog Wheeler, Rawson and Co. zaktualizował swój asortyment o odzież i akcesoria, które będą dostępne przez ograniczony czas. W ofercie są m.in. czapsy Griffith:

  • Czapsy Griffith – Ciepłe bawole futro połączone z wytrzymałą skórą zawierającą gruby szew i kieszenie zapinane na guziki. Efektowne i efektywne.
  • Kurtka Charro – Ta wspaniała, w pełni wyściełana kurtka Charro z jeleniej skóry i ręcznie naszywanego brokatu zawiera eleganckie mosiężne guziki na piersi i mankietach.
  • Płaszcz Clymene – Płaszcz o zadziwiającym dwubarwnym wzorze zawierający warstwę z miękkiej skóry licowej i stylowe mosiężne guziki.
  • Ostrogi Vaquero Baroque – Ręcznie wykonane ostrogi z tłoczonej skóry zawierające 8-ramienną gwiazdkę. Wyborny produkt od Vaquero.

Rockstar informuje również, że wszystkie używane karty umiejętności – tak Zabójczej precyzji, jak i pasywne – przez cały tydzień będą zbierać PD 20% szybciej we wszystkich trybach – od serii eliminacji do gry swobodnej. Gracze o wysokiej randze mogą w tym tygodniu 25% taniej nabyć w stajni specjalne siodła z dodatkowymi korzyściami w rodzaju wolniejszego zużycia i lepszej regeneracji rdzeni. Konie wymagające min. 41 rangi teraz będą dostępne już od 40 rangi, a nakrycia głowy wymagające min. 30 rangi będą dostępne już od 10 rangi.

Źródło: Rockstar, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: