Rocket League w edycji kolekcjonerskiej debiutuje na PS4 i Xbox One

Co zawiera pudełkowe wydanie gry?

Branżowy fenomen, który w edycji cyfrowej podbił serca ponad 15 milionów graczy na całym świecie, doczekał się wersji pudełkowej – i to od razu jako Collector’s Edition. Wydawnictwo Techland, oficjalny partner 505 Games, informuje o dzisiejszej premierze Rocket League: Collector’s Edition na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Rocket League: Collector’s Edition bazuje na prostocie i przejrzystych zasadach, a jednocześnie oferuje niemal nieskończone pokłady doskonałej zabawy. To szalone połączenie wyścigów z piłką nożną. Auta w Rocket League potrafią jednak skakać, jeździć po ścianach czy uderzać piłkę “przewrotką”. Grę wzbogacono o najnowszy dodatek „Hoops” (mecze na zasadach koszykówki), a dzięki opcji podzielonego ekranu (split-screen) gra umożliwia zabawę jednocześnie 4 graczom przy jednej konsoli.

Rocket League: Collector’s Edition to gratka zarówno dla tych, którzy nie mieli okazji zapoznać się z tytułem, jak i oddanych fanów. Oferowane przez Techland wydanie wzbogacone jest dodatkami. Gracze dostaną najlepsze DLC – Supersonic Fury, Revenge of the Battle-Cars i Chaos Run, zawierające nowe auta i elementy do ich kustomizacji oraz kolekcjonerski art wykonany w technice litografii. Dodatkowa atrakcja dla posiadaczy Collector’s Edition to wcześniejszych dostęp do czterech nowych, ekskluzywnych samochodów – Aftershock, Maruder oraz futurystycznych aut z Neo Tokyo: Esper i Masamune. Samochody będzie można pobrać przed ich oficjalną premierą.

Sugerowana cena detaliczna to 129,90 zł. Szczegóły wydania można zobaczyć na załączonej grafice.

Rocket League
Rocket League

Źródło: Techland

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

8 Shares
Share8
+1
Tweet