Nowy ekskluzywny prezent dla posiadaczy PS Plus, dla miłośników Rocket League

PS-Plus-Rocket-League
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

W PlayStation Store pojawił się nowy prezent związany z grą Rocket League. Może go odebrać za darmo każdy posiadacz abonamentu PS Plus, niezależnie od wykupionego progu usługi.

Jeśli wciąż zagrywasz się w Rocket League i czekasz choćby na drobniutkie gratisy, mamy coś dla Ciebie. W PlayStation Store możemy odebrać za free ekskluzywny pakiet, oczywiście tylko jeśli posiadamy aktywną subskrypcję PS+.

PS Plus – prezent dla posiadaczy Rocket League

Pod tym linkiem możesz zaopatrzyć się w darmowy Rocket League – Zestaw PlayStation Plus. Paczka zawiera cztery unikalne przedmioty do personalizacji samochodu, w tym:

  • koła Blender YNP
  • dopalacz Promień Słońca YNP
  • ozdoba Zirytowana wisnia YNP
  • wzór Kropki matrycy YNP

Poniżej znajdziesz grafikę prezentującą auto wyposażone w nowe elementy z darmowego zestawu.

Przypominam, że Rocket League to jedna z gier, w którą możemy grać nawet bez posiadania abonamentu PlayStation Plus. Lecz tylko z subskrypcją skorzystamy z okazji na odebranie niektórych dodatków, jak ten opisywany.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie