Risen 3: Władcy Tytanów – powrót do korzeni cRPG z piratami Voodoo

Najważniejsze informacje o grze na jednym filmiku!

Studio Piranha Bytes przypomina o Risen 3: Titan Lords rozbudowanym materiałem wideo, który podaje na tacy niemal wszystko, co wiemy o tytule. Zapoznamy się ze światem gry, eksploracją, rozgrywką, walką, umiejętnościami oraz dostępnymi frakcjami. Poza Magami i Łowcami Demonów, gracze będą mogli dołączyć do zupełnie nowej grupy – piratów Voodoo!


Żeby ułatwić nam poruszanie się po poszczególnych rozdziałach filmiku, twórcy umieścili w górnej części ekranu pasek wyboru. Dzięki temu nie musicie oglądać wszystkiego, a od razu przeskoczyć do interesującej Was części materiału (wymaga włączenia Adnotacji w opcjach klipu na YouTube).

Wideo zostało wzbogacone komentarzem. Narrator oczywiście zachwala produkcję i przekonuje, że Risen 3: Władcy Tytanów to powrót do korzeni cRPG i niezapomniane wrażenia z eksploracji świata. Jak będzie w rzeczywistości? Przekonamy się już wkrótce. Światowa data premiery tytułu została wyznaczona na 12 sierpnia tego roku. Trzy dni później gra trafi do Europy. Zagrają posiadacze PC oraz konsol poprzedniej generacji: PlayStation 3 i Xbox 360.

Wersja na blaszaki otrzyma również edycję kolekcjonerską, o której pisaliśmy tutaj. Minimalne i zalecane wymagania sprzętowe dla Risen 3 znajdziecie natomiast w tym miejscu.

Risen 3: Titan Lords – sięgniecie po produkt od Piranha Bytes?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 Shares
Share1
+1
Tweet