Rise of the Tomb Raider na PS4 – unboxing, miejsce na HDD i porównanie grafiki z Xbox One

Rise of the Tomb Raider na PS4 – unboxing, miejsce na HDD i porównanie grafiki z Xbox One
Filmiki z gier Newsy Polecamy PS4

Tytuł pojawił się w sprzedaży kilka dni przed premierą!

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration powinno zadebiutować na konsoli PlayStation 4 dopiero 11 października, lecz już dzisiaj niektórzy gracze mają dostęp do fizycznej wersji gry.

Pudełeczko wpadło m.in. w ręce naszego zaprzyjaźnionego YouTube’ra posługującego się nickiem Cycu1, który zdążył już przygotować kilka materiałów wideo dotyczących Rise of the Tomb Raider na PS4. Mamy przede wszystkim unboxing i rzut okiem na tył opakowania gry, które zdradza, że do instalacji będziemy potrzebowali 25 GB wolnej przestrzeni na dysku twardym. Cycu1 pokazuje również przepiękne grafiki z dołączonego do gry albumu oraz oczywiście samą płytkę.

Kolejny filmik przedstawia porównanie grafiki, gdzie w końcu możemy spojrzeć, jak Rise of the Tomb Raider na PS4 prezentuje się w odniesieniu do wersji gry wydanej w zeszłym roku na konsolę Xbox One. Widzicie jakieś znaczące różnice?

Na koniec wrzucamy ponad godzinę rozgrywki z Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration, więc kto nie może doczekać się premiery, może podejrzeć, jak rozpoczyna się wielka przygoda Lary Croft w wersji na PlayStation 4.

Unboxing Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration

Rise of the Tomb Raider – PS4 vs Xbox One

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration – gameplay

Premierowy zwiastun Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration

Square Enix oraz Crystal Dynamics prezentują premierowy zwiastun Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration, czyli specjalnej wersji gry, która zostanie wydana z okazji dwudziestolecia serii.

Nadchodząca edycja zadebiutuje już w przyszłym tygodniu (11 października) na konsoli PlayStation 4 oraz komputerach PC a wydawcą na terenie polski będzie firmaCenega.

Posiadacze PS4 otrzymają w swojej wersji gry noweDLC Blood Ties, które rozegra się w posiadłości rodziny Croft. Odwiedzimy ją w kampanii fabularnej, a następnie obronimy przed hordami nieumarłych w trybie Lara’s Nightmare.

Skakanie po domostwie Lary nie będzie jedynie treningiem, lecz jedną z misji fabularnych. Historia sprowadza się do tego, że wuj Lary zakwestionuje jej prawo do dziedziczenia posiadłości i panna Croft będzie musiała odnaleźć w niej dowód, ze jest prawowitym spadkobiercą.

Ponadto nowa edycja Rise of the Tomb Raider zostanie uzupełniona o sieciowy tryb kooperacji Endurance. Dwóch graczy będzie musiało współpracować, by jak najdłużej przeżyć w niegościnnym środowisku.

Będziemy eksplorować pustynne grobowce, walczyć z przeciwnikami a nasze wyniki zostaną zapisane na sieciowej tablicy, zatem zapowiada się ostra rywalizacja. To jednak nie jedyne nowości w Rise of the Tomb Raider na PS4. Co będzie zawierała edycja 20 Year Celebration?

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration:

  • Gra Rise of the Tomb Raider;
  • Nowy ekstremalny tryb trudności Extreme Survivor (bez checkpointów!);
  • Dodatki Blood Ties oraz Lara’s Nightmare;
  • Endurance Mode, czyli tryb rozgrywki, w którym będziemy musieli w kooperacji z drugą osobą przetrwać jak najdłużej w niegościnnym środowisku;
  • Strój oraz broń dla Lary inspirowane częścią Tomb Raider III;
  • Pakiet klasycznych modeli Lary. Podczas Expedition Modes będziemy mogli zmienić wygląd bohaterki na dowolny z poprzednich części serii. Zagramy zatem nawet jako kwadratowa Lara z pierwszego Tomb Raidera;
  • Wszystkie wydane wcześniej dodatki, w tym Baba Yaga: The Temple of the Witch, Cold Darkness Awakened, 12 strojów, 7 broni, 35 kart ekspedycji i wiele więcej;
  • Wsparcie dla PlayStation VR, dzięki czemu będziemy mogli zwiedzić posiadłość rodziny Croft w pierwszej osobie;

Crystal Dynamics zaznacza, że Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration zostanie wydane na PlayStation 4 w dniu 11 października na całym świecie. Jeśli ktoś posiada przepustkę sezonową do wersji gry na PC lub konsolę Xbox One, dodatek Blood Ties będzie mógł pobrać bez dodatkowych opłat.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie