Rise of the Tomb Raider na PC – z taką kartą zagrasz w wysokich ustawieniach i 1080p/60 fps

Trochę technicznych konkretów oraz porcja pięknych nowych screenów z Rise of the Tomb Raider.

Zalecane wymagania sprzętowe Rise of the Tomb Raider nie zostały jeszcze ujawnione przez Square Enix. Na karcie produktu platformy Steam możemy zobaczyć jedynie minimalną konfigurację, pozwalającą uruchomić tytuł w niskich ustawieniach (publikowaliśmy ją tutaj).


Jeśli zastanawiacie się, jaki pecet pozwoli rozwinąć skrzydła Rise of the Tomb Raider, z odpowiedzią przychodzi Nvidia, która opublikowała zalecane karty graficzne.

Posiadając na pokładzie blaszaka GTX970, będziemy mogli zagrać w jakości 1080p/60 fps, a jeśli dysponujemy mocniejszą GTX980Ti, pobawimy się przy rozdzielczości 2560×1440 i 60 klatkach na sekundę. W obu przypadkach mowa o wysokich ustawieniach. Z tabelki od Nvidia możemy wyczytać dodatkowo, że wspomniane rozdzielczości uzyskamy na sprzęcie zaopatrzonym w procesor Intel Core i7-3770K, 6 GB RAM oraz Windows 10 x64.

Prawdopodobnie zalecane wymagania sprzętowe będą wyglądać podobnie do tych przedstawionych przez firmę Nvidia.

W poniższej galerii zobaczycie graficzkę od zielonego zespołu oraz kilka pięknych, nowych screenów z pecetowej wersji Rise of the Tomb Raider, która zadebiutuje już w przyszłym tygodniu, 28 stycznia.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

19 Shares
Share19
+1
Tweet