Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Rick i Morty. Bohaterowie serialu reklamują PlayStation 5

Utrzymana w zabawnej konwencji reklama, PlayStation 5 na pewno spodoba się fanom serialu Rick i Morty.

Na załączonym wideo zobaczymy ekscentrycznego naukowca oraz jego wiernego kompana. Rick bez zażenowania stwierdza, że dostał sporo pieniędzy za promowanie sprzętu. Podczas gdy pokręcony intelektualista przelicza dolary, młody towarzysz opisuje zalety sprzętu. Morty zwraca uwagę na szybkość wyróżniającą sprzęt oraz możliwości kryjące się w kontrolerze. Całość doskonale wpisuje się konwencję znaną z serialu, wywołując uśmiech na twarzy.

Pozostaje czekać na ruch ze strony Microsoftu. Kto wie, może zieloni wykorzystują bohaterów innej kreskówki (np. South Park), by przedstawić atuty wyróżniające ich platformę.

Ostatnio na łamach portalu pisaliśmy o nadchodzącym 5 sezonie serii Rick & Morty. Ma się w nim pojawić kosmiczna Beth, będąca postrachem Nowej Galaktycznej Federacji. Dowiedzieliśmy się również, że rozpoczęto prace nad 7 sezonem animowanej komedii.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się