Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Rick & Morty sezon 5. Zobaczcie czym zaskoczy nas scenarzysta

Wiemy jakie wątki pojawią w sezonie 5 serialu Rick & Morty.

Dan Harmon ujawnił, że możemy spodziewać się powrotu kosmicznej Beth, która zadebiutowała w czwartym sezonie. Mowa o córce naukowca, która zostaje postrachem uniwersum, budzącym trwogę wśród mieszkańców Nowej Galaktycznej Federacji. Nie da się też wykluczyć, że na ekran powróci zły Morty.

Dan Harmon słynie ze swojego nietuzinkowego poczucia humoru, niemniej niektóre z jego żartów idą zdecydowanie za daleko. Reżyser i scenarzysta w 2009 roku w jednym ze skeczy dla Channel 101, wcielił się w psychoterapeutę ze skłonnościami do pedofilii. Video przedstawia Dana, który symuluje gwałt na lalce. Materiał filmowy spotkał się z ostrą krytyką, chociaż fani starali się go bronić. Tłumaczyli, że wielu internautów nie rozumie konwencji materiału.

Rick & Morty na pewno nie zniknie szybko z ekranów miłośników perypetii niebanalnego duetu. Rozpoczęto już bowiem pracę nad 7 sezonem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się