Wiedźmin 4 lub serial Netflix z taką Ciri to byłoby coś. Genialna kreacja

Wiedzmin-4-ciri-cosplay
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Wiedźmin 4 to jeszcze odległa perspektywa dla graczy, lecz bardzo możliwe, że jako główną postać zobaczymy tam właśnie Ciri. Z kolei na pewno Lwiątko z Cintry odegra pierwszoplanową rolę w 4. sezonie serialu Netflixa.

Kto czytał wiedźmińską sagę Andrzeja Sapkowskiego ten wie, ile miejsca pisarz poświęcił Ciri. Śmiało można rzec, że to równorzędna postać w uniwersum, która ramię w ramię stoi z Geraltem. Widać to było w 3. sezonie serialu Netflix, a jeszcze bardziej zostanie uwypuklone w nadchodzącym sezonie. To właśnie Cirilla przejmie „dowodzenie”, jeśli chodzi o pierwszoplanową postać.

Ciri może się również pojawić jako główna bohaterka zapowiedzianej już gry Wiedźmin 4. Może, ponieważ studio CD Projekt RED nie potwierdziło żadnych szczegółów. Wiemy jednak, że nadchodząca odsłona gry to początek nowej sagi w ramach franczyzy, a sam Geralt wraz z zakończeniem Dzikiego Gonu odszedł na emeryturę.

Wiedźmin i idealna Ciri. Co powiesz na taką kreację bohaterki?

Zajrzałem ostatnio ponownie na facebook’owy profil Kalinka Fox Cosplay , który zresztą gorąco polecam fanom cosplay’u. Odwiedziłem go właśnie z myślą o Ciri, by sprawdzić, czy wspomniana modelka wcielała się w Lwiątko z Cintry. Wybrałem dla Was kilkanaście pięknych zdjęć, robionych na przestrzeni kilku lat. Jedna sesja od razu skojarzyła mi się z serialem Wiedźmin, a raczej tym, jak chciałbym, by wyglądała w nim Ciri. Inny z kolei pokazał dziewczynę tak, jak mogłaby wyglądać w czwartej części gry od CD Projekt RED. Zatem zapraszam do oglądania i dajcie znać, czy chcielibyście zobaczyć taką Ciri na małym ekranie lub w grze! Na deser zobaczycie bohaterkę w klimacie gry Cyberpunk 2077.

Na drugiej podstronie wymarzona Ciri do gry Wiedźmin 4 i serialu Netflix.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie