Wiedźmin i nowe fotki Triss Merigold. Wyzywająca sesja zdjęciowa

Wiedzmin-3-Triss-Merigold-cosplay
Cosplay Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Podczas gry w Wiedźmin 3: Dziki Gon wybrałeś Triss Merigold czy Yennefer z Vengerbergu? Jeśli poszedłeś za “rudzielcem”, zobacz nowy cosplay czarodziejki.

Triss Merigold mogła zostać wybranką Geralta, jeśli tak zdecydowaliśmy grając w Wiedźmin 3: Dziki Gon. Dziewczyna odznaczała się gorącym temperamentem i można rzec, że stanowiła niemal odwrotność Yennefer. Jednak obie czarodziejki są równie chętnie cosplay’owane, choć minęły już czasy, kiedy to w zasadzie co tydzień mogliśmy wygrzebać w sieci jakieś świeżutkie zdjęcia. Na szczęście są jeszcze modelki, które podejmują się wyzwania. Oto nowe fotki z Triss Merigold.

Wiedźmin 3 – nowe zdjęcia Triss Merigold [COSPLAY]

Tym razem możemy spojrzeć, jak do tematu podeszła modelka Ilona Bugaeva, której profil na Facebooku możecie przejrzeć pod tym adresem. Dziewczyna udostępniła trzy wyzywające zdjęcia, które zresztą wpisują się w jej wizerunek i starsze cosplay’e. To nie pierwsze podejście modelki do Triss Merigold. Już wcześniej wcielała się ona w czarodziejkę, więc przy okazji przypominam również kilka innych gorących fotek z jej udziałem.

Ilona Bugaeva oczywiście na Triss nie poprzestaje. Brała udział również w sesjach z Yennefer i wcielała się w bohaterki innych uniwersów. Kto zajrzy pod wspomniany wyżej adres, zobaczy ją np. w roli Spider-Girl czy Ady Wong z Resident Evil.

Kolejne nowe zdjęcia z Triss na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie